Medalistki olimpijskie będą promować bydgoską imprezę

Beata Mikołajczyk, Magdalena Fularczyk i Julia Michalska pojawią się w poniedziałek na Starym Rynku. Będą zachęcać bydgoszczan do przyjścia na Wielką Wioślarską


Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Zawody odbędą się w sobotę 29 września na Brdzie w samym centrum miasta. Wcześniej, bo już w najbliższy poniedziałek (od godz. 17 do 19), na Starym Rynku bydgoszczanie wezmą udział w imprezie promującej Wielką Wioślarską. Swój udział w niej zapowiedziały już nasze wioślarki, brązowe medalistki w dwójce podwójnej z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Londynie - Julia Michalska i Magdalena Fularczyk. Pojawi się też bydgoszczanka kajakarka Beata Mikołajczyk. Na torze regatowym w Eton wspólnie z nieobecną w poniedziałek Karoliną Nają została brązową medalistką w K-2 na 500 m. Na Starym Rynku obok spotkania z naszymi medalistkami kibice zobaczyć będą mogli też łodzie i kajaki, na których startowali polscy sportowcy podczas igrzysk.

W sobotę dwójka Mikołajczyk - Naja weźmie udział w Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy. Niestety, w zawodach zabraknie naszych wioślarek. Powodem jest ślub Julii Michalskiej.