Śliczne siatkarki Pałacu. Sesja zdjęciowa zespołu

- Jedna taka sprawa jak blog naszej Rachael zrobiła więcej promocji dla klubu i miasta niż wielka akcja promocyjna - mówi prezes Pałacu Bydgoszcz Waldemar Sagan
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Nową siatkarkę drużyny znają już niemal wszyscy kibice siatkówki w Polsce. - Lubię patrzeć na świat i dzielić się moimi obserwacjami, jak Polska różni się od mojej ojczyzny - powiedział amerykańska zawodniczka Pałacu Rachael Adams. Przypomnijmy, że "Gazecie" i na portalu bydgoszcz.sport.pl opisaliśmy, jej bloga pt. Życie w mieście, którego nazwy nie potrafię wymówić.

Dzięki temu stała się osobą popularną. Niemal 50 tys. Polaków czyta jej bloga. - Słowo Bydgoszcz potrafię wymawiać już coraz lepiej - śmieje się Amerykanka ze stanu Teksas. - Taka właśnie jest. To bardzo sympatyczna zawodniczka i ciepły człowiek - chwali ją Sagan.

W środę razem z koleżankami Adams pozowała w hali Łuczniczka do zdjęć przed rozpoczynającym się w następny piątek sezonie w ekstraklasie siatkówki kobiet. Ekipa Pałacu się trochę zmieniła. Oprócz Adams jest jeszcze nowa siatkarka z Węgier, Rita Liliom. Wróciła do bydgoskiego klubu po kilkuletniej przerwie Dominika Kuczyńska - obecnie Schulz. W bydgoskim zespole jest bardzo międzynarodowe towarzystwo, bo trzecią zawodniczką z zagranicy jest Kubanka Mayvelis Martinez.

Która z siatkarek Pałacu na najładniejszy uśmiech?