Pałac rusza po ważne punkty. Relacja na żywo od 18.

Przerwy w zajęciach nie było. Już 2 stycznia rano siatkarki Pałacu znowu trenowały. Dwa najbliższe tygodnie rozstrzygną, czy młody zespół zapewni sobie utrzymanie w Orlen Lidze.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Trzy najbliższe mecze będą decydujące. Pałac gra najpierw w sobotę w Bydgoszczy (godz. 18.) z Siódemką Legionowo. 12 stycznia jedzie do Łodzi na pojedynek z Budowlanymi, a tydzień później spotka się w Łuczniczce z AZS Białystok. - W każdym meczu trzeba oczywiście walczyć, ale to będą na pewno bardzo ważne spotkania - przyznaje prezes klubu Waldemar Sagan. Potem Pałac zmierzyć się musi jeszcze z samymi faworytami: Atomem Treflem, Muszynianką i Tauronem Dąbrowa Górnicza. O punkty będzie trudno. Zadaniem bydgoszczanek jest zająć 8. miejsce na koniec rundy zasadniczej. Pałac jest obecnie siódmy - z 11 pkt. Za nim znajdują się Impel Wrocław (9 pkt), Siódemka (9) oraz AZS Białystok (6). Zajmujący 6. pozycję Budowlane mają 2 pkt więcej niż Pałac.

W pierwszym meczu w Legionowie wygrała Siódemka 3:0. To była niemiła niespodzianka. Grę zespołu prowadzi Kinga Bąk. Trener Wojciech Lalek, który pracował także w Pałacu, ma do dyspozycji kilka uznanych zawodniczek, m.in. Magdalenę Saad, Kingę Siwkę i Martę Łukaszewską.

Zapraszamy na relację na żywo od 18.