Zawisza nie gra w Brzesku. Wiadomo dlaczego

Autobus już czekał gotowy do wyjazdu, kiedy do Bydgoszczy dotarła wiadomość, że sobotnie spotkanie z Okocimskim Brzesko zostało przełożone
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Informacja dotarła do klubu ok. 11.15. - Nie wyjeżdżaliśmy jeszcze, bo czekaliśmy na telefon z Brzeska, ale autobus był już gotowy - mówi kierownik zespołu Maciej Kremblewski.

Od rana docierały już wiadomości o kolejnym ataku zimy w Małopolsce. Śnieżyca nie ominęła także Brzeska - miejscowości położonej niedaleko Tarnowa. Na nic się więc zdały prace nad przygotowaniem stadionu w tym tygodniu. Klub zmobilizował pracowników i mieszkańców do odśnieżania.

Zawiszanie mają więc przymusowe wolne w 21. kolejce. Bydgoszczanie znakomicie się spisują w tej rundzie (2 zwycięstwa i remis, gole 10-4). Zajmują trzecie miejsce.

W piątek rozegrano jeden mecz w I lidze. Arka Gdynia pokonała 3:1 Kolejarza Stróże. W sobotę mają zagrać: ŁKS - Olimpia Grudziądz, Dolcan Ząbki - Warta Poznań, Stomil Olsztyn - Cracovia, GKS Katowice - Bogdanka Łęczna, GKS Tychy - Flota Świnoujście, Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom

Jak sobie poradzą piłkarze Zawiszy w I lidze
Więcej o: