Greg Hancock ma być w czwartek w Bydgoszczy

Nowy lider Składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz ma pojawić się w czwartek około godz. 10 w Bydgoszczy. Stamtąd pojedzie na sparing do Gorzowa Wielkopolskiego.
- Jeżeli Greg nie przyjedzie dostatecznie wcześnie, aby wybrać się z nami do Gorzowa to będzie trenował na bydgoskim torze - informuje Jerzy Kanclerz, dyrektor sportowy i szkoleniowiec bydgoskich żużlowców. Amerykański as ma przywieźć do sprawdzenia cztery silniki.

Jeśli pojawi się w Bydgoszczy dostatecznie szybko, pojedzie z zespołem na trening punktowany ze Stalą, który rozpocznie się w Gorzowie o godz. 16. Pojadą w nim Krzysztof Buczkowski, Michał Szczepaniak, Aleksander Łoktajew, Robert Kościecha, a także juniorzy Mikołaj Curyło, Szymon Woźniak, Bartosz Bietracki i Karol Jóźwik.

Jeżeli Hancock natomiast nie zdąży przyjechać dość szybko to spotka się na bydgoskim torze z Hansem Andersenem, który zaplanował trening w Bydgoszczy na czwartek na godz. 14.

Pierwszy trening punktowany w Bydgoszczy zaplanowano natomiast na piątek na godz. 16. Andersen nie weźmie w nim udziału, ponieważ w piątek ma startować w Wielkiej Brytanii. Przeciwnikiem bydgoszczan ma być Lokomotiv Daugavpils. W treningu gościnnie udział ma wziąć zawodnik Tauronu Azotów Tarnów i jednocześnie były zawodnik bydgoskiej Polonii Artiom Łaguta.