Liga rusza w Bydgoszczy. Są bilety na Spartę

Można już kupować bilety na niedzielny mecz Składywęgla.pl Polonii z Betardem Spartą Wrocław. Początek spotkania o 16.
Żużlowcy składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz maja za sobą dwa wyjazdowe spotkania ligowe. Na obcych torach w Częstochowie i Zielonej Górze skutecznie rywalizowali z przeciwnikami, ulegając zaledwie 5 i 6 punktami. W niedzielę pierwszy mecz na własnym torze.

Od czwartku można nabywać bilety na niedzielne spotkanie. W czwartek i piątek w godzinach od 11:00 do 16:00 w kasie klubu w budynku administracyjnym w parku maszyn, natomiast od soboty w kasach przy trybunie głównej. W sobotę od 10:00 do 14:00, a w dniu zawodów od godziny 11:00.

Można je również kupować w punktach STS na terenie Bydgoszczy (ul. Śniadeckich 30 i M. Skłodowskiej-Curie 27) oraz My Travel Bydgoszcz przy ul. Grzymały Siedleckiego 30.

Jest też możliwość zakupu biletów przez system kupbilet.pl. Nie wychodząc z domu będzie można w kilka minut zakupić wejściówkę i od razu ją wydrukować. Na bilecie będzie umieszczony kod kreskowy, co sprawia, że nie będzie konieczności jego wymiany w kasach przed zawodami. Bilety tą drogą będzie można nabywać do niedzieli do godziny 11.

Ceny biletów:

Sektor B - 28 zł Sektor A - 35 zł Trybuna Główna - 75 zł VIP - 220 zł Młody Kibic (7-16 lat) - 15 zł Dzieci do 6 lat - wstęp bezpłatny

Uwaga! Dzieci do lat 6 będą miały możliwość darmowego wejścia przez jeden z kołowrotków od strony ulicy Sportowej oznaczony napisem "DZIECI". Wstęp bezpłatny obejmuje wszystkie sektory, jednak nie daje gwarancji miejsca na trybunie głównej i sektorze A.