Polonia ogłasza. Mecz ze Stalą niezagrożony

Pojedynek między składywęgla.pl Polonią Bydgoszcz a Stalą Gorzów odbędzie się zgodnie z planem. Jak informują organizatorzy, zarówno warunki torowe na stadionie przy ulicy Sportowej 2, jak i prognozy pogody, które nie przewidują już opadów deszczu, nie stanowią zagrożenia dla rozegrania zawodów
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

- Znając prognozy pogody, na sobotę starannie zabezpieczyliśmy tor po piątkowym treningu, dzięki czemu jest on w dobrym stanie i nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy odjechali dzisiejsze spotkanie. Nie ukrywam, że bardzo nam na tym zależy, bo po pierwsze, czujemy głód ścigania i chcemy sukcesywnie powiększać swój dorobek punktowy, a po drugie, ciągłe przekładanie meczów niekorzystnie wpływa na frekwencję. Na szczęście w sobotę późnym popołudniem deszcz w grodzie nad Brdą przestał padać, a wiejący w nocy dość silny wiatr przesuszył nawierzchnię. Obecnie czekamy na sygnał komisarza zawodów, aby móc już przygotowywać tor do zawodów. Dlatego też zapraszam wszystkich kibiców Polonii Bydgoszcz na Sportową 2 i zachęcam do wspólnego dopingu. Przed nami arcyważny i niezwykle ciekawy mecz - informuje prezes Polonii Jarosław Deresiński.

Przypominamy, że bilety na mecz ze Stalą Gorzów będzie można nabywać od godziny 12.00 w kasach przy trybunie głównej (od strony ul. Sportowej), a bramy stadiony zostaną otwarte o 16.30.