Sport.pl

Hancocka nie ma w składzie na Marmę

Dziś żużlowcy składywęgla.pl Polonii jadą w Gnieźnie. Spotkają się dwie zdegradowane już drużyny
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

To już przedostatnia kolejka rundy zasadniczej Enea Ekstraligi. Poloniści będą w kolejnym sezonie występować znowu w I lidze. Dziś w Gnieźnie (początek o 19.30) rozegrają ostatni mecz wyjazdowy. Oto składy zespołów.

W niedzielę bydgoszczanie żegnają się z własną publicznością. Na dwóch ostatnich meczach było zaledwie po 1000 widzów. Kibice tak zareagowali na poddanie zespołu walczącego jeszcze o utrzymanie i zrezygnowanie przez szefa klubu z usług Grega Hancocka i Aleksandra Łoktajewa. Łoktajew już wrócił do składu.

Klub zaproponował także start w ostatnim spotkaniu z PGE Marmą Rzeszów Gregowi Hancockowi. Propozycja jest jednak obwarowana dość dużą obniżką wymagań finansowych ze strony zawodnika. - Greg odpowiedział na moją ofertę, jednak na ten moment jeszcze nie doszliśmy do porozumienia - mówi prezes Polonii Jarosław Deresiński. W zapowiadanych składach nie ma Hancocka. Niedzielny mecz z Marmą Rzeszów rozpocznie się o godz. 16.

składywęgla.pl Polonia: 9. Krzysztof Buczkowski, 10. Mateusz Szczepaniak, 11. Aleksandr Łoktajew, 12. Robert Kościecha, 13. Hans Andersen, 14. Mikołaj Curyło PGE Marma: 1. Nicki Pedersen, 2. Dawid Lampart, 3. Jurica Pavlic, 4. Rafał Okoniewski, 5. Grzegorz Walasek, 6. Łukasz Sówka

Więcej o: