Sport.pl

Właściciel klubu w ekstraklasie: Piłkarze-debile mają najłatwiej

Radosław Osuch, właściciel bydgoskiego Zawiszy opowiada o swym klubie, piłkarzach i esbekach w PZPN - Piłkarze-debile mają najłatwiej. Najlepsi zawodnicy na świecie, bo nie mówię tylko o Polsce, byli mało piśmienni - stwierdza w rozmowie z portalem weszlo.com.
Co sądzisz o słowach właściciela Zawiszy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Radosław Osuch jest od dwóch lat właścicielem bydgoskiego Zawiszy. Wcześniej był piłkarskim menedżerem. O swoich doświadczeniach z zawodnikami mówi tak:

- Zaobserwowałem natomiast, że piłkarze-debile mają jednak w karierze łatwiej. Bo nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich błędów. Przyjmie, położy na dupie, strzeli, pocieszy się i tyle. A im bardziej inteligentny piłkarz, tym bardziej spięty na boisku - widzę to po swoich zawodnikach. Najlepsi zawodnicy na świecie, bo nie mówię tylko o Polsce, byli mało piśmienni. (...) - A wiecie, co najbardziej psuje polskich piłkarzy? Reprezentacja. Wyjeżdża na kadrę młody chłopak, a wraca z torebeczką przewieszoną przez ramię i ledwo ci "dzień dobry" mówi. Prowadź taką bandę jako selekcjoner - szczerze mu współczuję.

Cała rozmowa na weszlo.com

Więcej o:
Komentarze (37)
Właściciel klubu w ekstraklasie: Piłkarze-debile mają najłatwiej
Zaloguj się
 • busterss

  Oceniono 168 razy 142

  Nareszcie ktos sie nie boi mowic tego co jest oczywistoscia w swiecie polskiej pilki noznej.

 • wodnik64

  Oceniono 84 razy 76

  I mówi prawdę. Messi- nie ukończył podstawówki, Cristiano Ronaldo-tu już lepiej- skończona szkoła podstawowa.Rooney- jak sam powiedział nigdy nie przeczytał żadnej książki.Jak widać do tego, żeby zarabiać duże pieniądze nie trzeba się uczyć. Można być matołem i w tydzień zarobić tyle ile Wy nie zarobicie przez całe życie, mając ukończone dwa fakultety.

 • bnch

  Oceniono 52 razy 42

  A co z właścicielami-debilami?

 • moozq

  Oceniono 37 razy 27

  Już go lubię.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 94 razy 26

  -To dlaczego się na ciebie uwzięli?
  -Bo jebałem tych starych esbeków! Wiecie, co jest najlepsze dla polskiej piłki? Mam powiedzieć szczerze? Że spadła Polonia Warszawa! Bo te największe mendy, które kręciły najwięcej, stracą na moment dostęp. Ten spadek to największy skarb polskiej piłki! Oni wszyscy tam się spotykali, tam przyłazili, tam knuli.

  HA HA HA HA HA HA

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 21 razy 19

  Podsumowanie wywiadu który ma 50.000 znaków - sprowadzanie go do jednego stwierdzenia to nadużycie.

 • bialoskory

  Oceniono 33 razy 17

  z powyzszych wypowiedzi mozna dojsc do wniosku ze pan Osuch to ma w zyciu bardzo latwo ;)
  a tak poza tym, najwyzszy poziom.

 • lgdacza

  Oceniono 118 razy 10

  Facet wali lepiej jak karabin, czy on się w ogóle zastanawia, co mówi? Myślę, że skoro jest tak wszechwiedzący, to pewnie i wie o tym, iż gra jego ekipy w E-klasie właśnie dobiega końca.

 • areq1971

  Oceniono 26 razy 8

  Zobaczycie teraz,że negatywne komentarze pod artykułem będa pisane przez fanów drużyn "wymienionych" przez Osucha.W sumie to koles powiedział to co wszyscy normalni widzą i wiedzą...o wałkach sędziowskich -czyli jak trzeba sedziować by Legia zdobyła mistrza-nie trzeba wcale dawać karnych....o mazowieckiej mafii sędziowsko-obserwatorskiej, o "waleczności" Korony, o Michale L. (tak się powinno pisać).'
  Po tym wywiadzie Zawisza długo nie zdobędzie punktów...lub wreszcie będzie miał uczciwe sędziowanie..
  Dobrze że pośrednio poruszył temat obserwatorów sędziów i słynnego pana P. który to lata świetności obchodził za czasów Ryszarda F.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX