W Jarocinie Pałac sprawdzi się z Muszyną

Silni rywale czekają bydgoskie siatkarki podczas turnieju w Jarocinie. Zagrają z Muszynianką, Aluprofem Bielsko-Biała i PTPS Piła.
Jesteś fanem siatkówki? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Jeszcze w czwartek bydgoszczanki niemal w komplecie obejrzały w Łuczniczce starcie Transferu z PGE Skrą Bełchatów. Siedziały w towarzystwie Piotra Makowskiego, swego byłego szkoleniowca, a teraz trenera reprezentacji Polski, który przyjechał do domu po zakończonych dla kadry mistrzostwach Europy. W sobotę Pałac rozpoczyna mecze w towarzyskim turnieju w Jarocinie. Pierwszym rywalem już o 9.30 jest Aluprof Bielsko-Biała. Wieczorem, o 19, bydgoszczanki zagrają z Muszynianką i spotkają się z byłymi klubowymi koleżankami: Magdaleną Mazurek i Justyną Sosnowską, występującymi obecnie w drużynie z Muszyny.

W niedzielę, na zakończenie turnieju, pojedynek z PTPS Piła, który pod względem poziomu jest najbardziej zbliżony do Pałacu. Po drodze z Jarocina do Bydgoszczy siatkarki trenera Rafała Gąsiora zatrzymają się jeszcze w Środzie Wlkp. i zagrają z tamtejszym UKS, gdzie wychowała się Julia Twardowska, zawodniczka Pałacu.