Kibic siatkarzy Transferu dostanie stówkę

Sto złotych wart jest voucher, który otrzyma każdy fan Transferu, który założy specjalne Konto Kibica i będzie miał kartę płatniczą Open Finance
Jesteś kibicem siatkarzy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

To wspólny pomysł Open Finance i klubu. Kartę płatniczą można mieć za darmo przy dokonaniu jedynie pięciu transakcji na dowolną kwotę w miesiącu . - Jedynym wymogiem posiadania całkowicie darmowego konta jest dokonanie naszą kartą pięciu transakcji w miesiącu. Kwota transakcji jest dowolna - mówi Paweł Komar, dyrektor zarządzający w Open Finance.

Każdy klient, który założy Konto Kibica, otrzyma od Open Finance voucher na 100 zł, który będzie można wykorzystać przy zakupie karnetów na mecze oraz klubowych gadżetów.

Jeśli aktywny klient (dokonujący 5 transakcji kartą miesięcznie) pozostanie z Open Finance przez 12 miesięcy - otrzyma kolejny kupon o te samej wartości. Posiadacz karty ze znakiem Klubu nie płaci także za korzystanie z bankomatów oraz otrzyma swego doradcę finansowego. Właściciele kart będą też brali udział w regularnych losowaniach nagród.