Boniek, Kosecki i inne VIP-y w Bydgoszczy

Zarząd PZPN w komplecie zjawi się w piątek w Bydgoszczy. W ratuszu odbędzie się specjalne, wyjazdowe posiedzenie władz piłkarskiej federacji. Okazją jest jubileusz Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl BydgoszczK-PZPN obchodzi 90-lecie istnienia. Regionalny związek ma tradycje sięgające 1923 roku. - To dla nas zaszczyt, że koledzy przyjadą do Bydgoszcz na posiedzenie zarządu - mówi szef K-PZPN Eugeniusz Nowak, który jest także wiceprezesem PZPN ds. organizacyjno-finansowych. Kieruje regionalnym związkiem od 20 lat. - Zostałem wybrany 21 lutego 1993 roku. Moim równolatkiem, jeśli chodzi o staż, jest kolega Niemiec z Małopolskiego Związku Piłki Nożnej - dodaje.

W Bydgoszczy na jubileuszu pojawią się Zbigniew Boniek, szef PZPN, oraz inni jego zastępcy: Roman Kosecki i Marek Koźmiński. Cała trójka to byłe gwiazdy reprezentacji Polski. Będą także oczywiście Stefan Majewski, dyrektor sportowy PZPN, i Dariusz Pasieka - jego zastępca.

Posiedzenie zarządu odbędzie się w piątek w bydgoskim ratuszu. Na sobotę zaplanowano uroczystości jubileuszowe.

Obserwuj autora na twitterze @WBorakiewicz