Sport.pl

Obrońca Zawiszy Bydgoszcz powołany do reprezentacji Polski

Jak podaje serwis Pilkanozna.pl, obrońca Zawiszy Bydgoszcz Igor Lewczuk został powołany przez Adama Nawałkę na styczniowe zgrupowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Więcej o Zawiszy na twitterze @R_Jaskot

Prawy defensor Zawiszy wskoczył do kadry w miejsce kontuzjowanego Adama Marciniaka z Cracovii. Będzie drugim zawodnikiem powołanym przez Nawałkę na zgrupowanie w ZEA. W kadrze jest również Michał Masłowski.

Lewczuk miał słaby początek sezonu, ale w ostatnich spotkaniach 2013 roku grał świetnie. - Gdy widziałem go w trzech pierwszych meczach, to łapałem się za głowę. Myślałem, że umrę, patrząc na jego grę - mówił w ubiegłym tygodniu Radosław Osuch. - Mówię mu teraz w szatni, że był najsłabszy i że chciałem go wyrzucić z drużyny. A w ostatnich meczach przecież zachwycał. Już dzwoniło po niego kilka klubów, w tym jeden z najlepszych polskich zespołów. Ale powiedział, że nie chce odchodzić. Lewczuk to był pomysł trenera Tarasiewicza. Powątpiewałem, ale on się obronił - mówi Osuch.

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
 • Łukasz Piszczek: Na mundialu było niezbyt miło. A do tego te historie, które były rozkręcane w mediach... Chore Łukasz Piszczek: Na mundialu było niezbyt miło. A do tego te historie, które były rozkręcane w mediach... Chore
 • Komentarze (3)
  Obrońca Zawiszy Bydgoszcz powołany do reprezentacji Polski
  Zaloguj się
  • cafuediandradina

   Oceniono 3 razy 1

   proste.

  • pikniki_na_zawisze

   Oceniono 4 razy 0

   www.facebook.com/pages/Pikniki-na-Zawisz%C4%99/755202591174558?fref=ts
   Jesteś prawdziwym kibicem, sympatykiem Zawiszy?
   Przyjdź na mecz 22.02 z Lechią Gdańsk.

   Polub nas na FB

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX