Sport.pl

Zawisza namawia dzieci do trenowania piłki. Jest nowy nabór

Spółka WKS Zawisza ogłasza nabór chłopców z rocznika 2004. W treningach będą pomagać zawodnicy z ekstraklasy
Zajęcia, podczas których będzie można pokazać swoje chęci i umiejętności odbędą się: - 27 stycznia (poniedziałek) godz. 17. - hala przy ul. Cichej 59 (Zespół Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków) - 29 stycznia (środa) godz. 16. - hala przy ul. Cichej 59 (Zespół Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków) - 1 lutego (sobota) - godz. 10. - hala przy ul. Czerkaskiej 8 (ZSMS nr 15) Nabór będzie miał formę treningu. Należy więc zabrać z sobą odpowiedni sprzęt sportowy. Treningi grupy naborowej odbywać się będą również w czasie ferii. Zakwalifikowani chłopcy będą jednocześnie uczniami klasy sportowej Zawiszy w ZSMS nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w roku szkolnym 2014/2015. Treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu, a prowadził będzie je trener oraz jeden z zawodników pierwszego zespołu Zawiszy: Hermes i Łukasz Nawotczyński.  Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod nr telefonu: 604 799 329 (trener koordynator Aleksiej Tiereszczenko).

Więcej o:
Komentarze (17)
Zawisza namawia dzieci do trenowania piłki. Jest nowy nabór
Zaloguj się
 • letalin

  Oceniono 25 razy 13

  Z tego co wiem, to dotychczas treningiem dzieci w tym wieku zajmowało się Stowarzyszenie Piłkarskie, które nadal jest członkiem CWZS Zawisza, taka samo jak Zawisza SA. Nie ma żadnej pewności, że pomysł wywalenia SP z CWZS ma szansę na zgodne z prawem załatwienie. Może więc być tak, że w CWZS będą dwie grupy trenujące dzieci. Wszystko dzięki nieprzemyślanej decyzji Bruskiego, żeby załatwić SP bez patrzenia w statut CWZS. Im dalej w las, tym więcej drzew, a nasz prezydent zamiast wycofać się ze swoich błędów, brnie na oślep kursem ku swojej własnej katastrofie. Czy Bruski ma w ogóle prawo ingerować w taki sposób w decyzje o wykluczeniu SP? Ma głos doradczy według statutu CWZS, a nie ma prawa do inicjatywy przy wykluczeniu jakiegokolwiek stowarzyszenia z szeregów CWZS. Do tego trzeba wniosku zgłoszonego przez 3 członków związku i to złożonego na miesiąc przed planowanym walnym zebraniem. Czyli najszybciej za miesiąc będą mogli ruszyć cokolwiek z SP i przeprowadzić takie zmiany, które będą skutkowały eksmisją po kolejnych paru tygodniach.
  www.zawisza.bydgoszcz.pl/statut.pdf

 • zorientowanyobserwatorz

  Oceniono 18 razy 12

  Sprawa wpisuje się w kolejną fazę konfliktu pomiędzy SP Zawisza, a Panami Osuchem i Bruskim, i w taki sposób musi być rozpatrywana.

  Kolejna notatka prasowa która nic, poza byciem tubą propagandową jednej strony sporu, nie wyjaśnia;

  Kto ma być trenerem dzieci, dlaczego dzieci mają być szkolone również przez osoby skazane, zresztą zajmujące się na co dzień czymś innym niż szkolenie młodzieży, czy ta oferta jest skierowana do dzieci zrzeszonych w innych klubach, czy warunki naboru zostały ustalone z SP 15.

  Jeśli oferta jest skierowana do dzieci aktualnie trenujących w SP jak przedstawia się np. ich udział rozgrywkach pod auspicjami kpzpn (liga orlika); przecież te rozgrywki trwają i nie jest możliwe aby dzieci nadal w nich grały zmieniając „barwy”, kto ma dokonać selekcji dzieci do klasy sportowej Zawisza; czy opiekunowie zajmujący się dziećmi od kilku lat, czy ktoś inny, ile ma wynosić koszt treningów; czy będzie on wynosić o 50% więcej niż w SP; tak jak w innych grupach młodzieżowych prowadzonych przez Pana Osucha. Dlaczego dzieci mają zostawić swoich ulubionych trenerów.

  Gdzie jest informacja o listach rodziców dzieci trenujących w SP pisanych do Pana Bruskiego; generalnie aby dał sobie spokój z niszczeniem tego co dobrze funkcjonuje.

  Czy prawdą są bardzo niepokojące opinie nt. traktowania przez Pana Osucha szkolenia młodzieży w Zawiszy:

  sportowabydgoszcz.pl/news/Czy-mlodziez-moze-polegac-na-Zawiszy-11892
  sportowabydgoszcz.pl/news/Runda-druga-w-ciezkich-bolach-11926
  Co to za nabór, jeśli rodzice nie wiedzą NIC o złożonej propozycji. Czy pewne informacje organizacyjne nie powinny zostać przedstawione wcześniej zanim zorganizuje się jakieś spotkania z dziećmi.

  To nie informacja. To dezinformacja.

 • krisss1979

  Oceniono 27 razy 9

  Kadra niemalże jak z bajki. Dwóch pierwszych Panów skazanych za korupcję oraz trzeci Koordynator co do dziesięciu nie potrafi liczyć i oddaje walkowery bo robi za dużo zmian w meczu. Oczywiście jest jeszcze tajemniczy "trener", który będzie prowadził zajęcia. Wspaniała wiadomość, prawie tak fajna jak ta o karnetach.

 • lewy197666

  Oceniono 12 razy 4

  Ha selekcja wsrod dzieci żalosne i trenerz ciekawe kiedy znajda czas chyba ze odrazu naucza chlopakow jak to sie zalatwia po za boiskiem bo maja duze doswiatczenie i korsynator co zrobil 5 zmian w meczu o punkty dramat oby tak dalej to doczekamy sie soper grajkow w tej spolce

 • dijon69

  Oceniono 10 razy -6

  Najpiękniejsze jest co .... REKOMENDACJE NA ZAWISZAFANS ! haha
  cenzura gorsza jak ... nie Polak ją wprowadzał zwał się Dzierżyński (co niektórzy pamiętają z 10-złotówek ) a pózniej skazywał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX