Sport.pl

Gollob o starcie w Grand Prix w Bydgoszczy: Nic na siłę

Tomasz Gollob zrezygnował ze startów w Grand Prix, ale kibice i organizatorzy turnieju w Bydgoszczy liczą, że na torze Polonii pojedzie z dziką kartą - Nic na siłę - mówi zawodnik w rozmowie z Przeglądem Sportowym.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Gollob opowiada o swoich ewentualnych występach w Grand Prix oraz finale Drużynowego Pucharu Świata (został powołany do kadry). Obie imprezy odbędą się na torze Polonii.

- Dużo czasu zostało do tej imprezy, nie wiem, co będzie. Generalnie jeśli chodzi o Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata, to jestem zdania, że nic na siłę. Jak młodzi zawodnicy będą lepsi, niech jadą. Na razie podjąłem decyzję, że jadę na zgrupowanie do Zakopanego - mówi Gollob.

Opowiada także o przyczynach rezygnacji z Grand Prix - Muszę wam zdradzić, że już w 2010 roku miałem się wycofać, ale sprawy tak się potoczyły, że zostałem. Przedłużyłem sobie przygodę o trzy lata. Teraz już nawet nie ma odwrotu. Nawet gdyby znalazł się jakiś szejk, który wypłaci mi milion dolarów, już nie pojadę. Co mi przyjdzie z tego miliona, jeśli zdrowia nie będzie - opowiada polski żużlowiec.

Cała rozmowa z Gollobem - tutaj

Więcej o:
Komentarze (5)
Gollob o starcie w Grand Prix w Bydgoszczy: Nic na siłę
Zaloguj się
 • lukasz20a09

  Oceniono 17 razy 1

  kogo interesuje ten 'sportowiec' ? dajcie mu 100 to pojdzie wszędzie sprzedawczyk ebany, chociaż nie piszcie o niej w naszym miescie bo on ma tyle wspólnego z Bydgoszcza co ja z toruniem

 • karolp13

  Oceniono 8 razy 0

  Przecież ten emeryt sam zrezygnował z SGP i trzeba się tego trzymać. Dziwię się tym , którzy widzą go z dziką kartą w którymkolwiek mieście. Mamy kilku zdolnych, młodych żużlowców i oni powinni pokazywać się oraz zdobywać doświadczenie podczas turniejów SGP.

 • lukasz20a09

  Oceniono 15 razy -1

  smieszny sprzedawczyk, nie jeździ w GP bo one sport mu posmarowalo sporo kasy żeby jezdzil w ME (ktoś znany musi tu jezdzic żeby było o tym slychac) wiadomo ze nie można już się scigac w ME i GP a dziwnym zbiegiem okoliczności one sport jest z torunia który go utrzymuje.
  ps.
  wezcie tego 'sportowca' ze strony o Bydgoszczy bo z niego taki bydgoszczanin jak z koziej dupy traba. 0 honoru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX