Sport.pl

SP Zawisza skarży na Osucha. Do prokuratora

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza postawiło na totalną konfrontację z właścicielem spółki, Radosławem Osuchem. Doniosło na niego do prokuratury
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Zarząd SP Zawisza powiadomił o tym prezydenta Rafała Bruskiego w specjalnym piśmie. Poinformowało, iż " w dniu 29 stycznia zawiadomił Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy o możliwości popełnienia przestępstwa przez Pana Radosława Osucha".

Skan pisma z tym powiadomieniem SP opublikowało na swej stronie internetowej. O treści zawiadomienia do prokuratury nie poinformowało. W ostatnich dniach oskarżało Osucha o różne nieprawidłowości związane z finansami spółki WKS Zawisza.

Więcej o:
Komentarze (28)
SP Zawisza skarży na Osucha. Do prokuratora
Zaloguj się
 • marjan17

  Oceniono 102 razy 48

  Czyli zgodnie z kibolską ideologią , zasadami i tym co oni nazywają honorem konfidenci ?

 • glencok

  Oceniono 46 razy 28

  współpracują z policją ? łał cóż za nagłe wyjście z półświatka i z pod kibolskiego buta.

 • craig_pl

  Oceniono 46 razy 26

  Kibole poszli na skarge do policji :) to sie usmialem....to jakby tusk poszedl przytulic kaczynskiego.

 • z1946b

  Oceniono 83 razy 25

  Winę trzeba udowodnić!
  Oskarżyć można każdego, na SP też się coś znajdzie, tymbardziej na p.Bigalke!

 • krzaku32

  Oceniono 41 razy 23

  Nic was nie obchodzi Zawisza,tylko wasze ciemne interesy,mam nadzieje ,ze to koniec kiboli i ich mocodawców na stadionie..brawo panie prezydencie..

 • obywatell2014

  Oceniono 39 razy 23

  "Prokuratura – urząd państwowy powołany do stania na straży praworządności. Zazwyczaj swój cel prokuratura realizuje poprzez zaskarżanie do sądów decyzji niezgodnych z prawem, ściganie przestępstw, pomoc prawną społeczeństwu oraz branie udziału w procesie legislacyjnym jako czynnik opiniodawczy." Niech więc właściwy organ rozstrzygnie. Słowo "donos" chyba nie jest tym właściwym. Jeśli są wątpliwości natury prawnej, a z nimi wiążą się określone konsekwencje, które może i łatwiej "zamieść pod dywan" słusznym wydaje się skorzystanie z pomocy właściwej instytucji.

 • mars255

  Oceniono 15 razy 11

  kibice Zawiszy chwalą ten ruch stowarzyszenia i nawet słowem na forach nie wspominają o tym że to podchodzi pod bycie konfidentem, tu im to pasuje, lecz gdy na ulicy człowieka się napadnie i ukradnie portfel i ten człowiek zgłosi sprawę na policję to on staje się konfidentem, ot taka dziwna moralność kibiców, jak nas biją to źle i donośmy policji, jak my bijemy to niech nikt nie donosi policji bo będzie konfidentem.

 • daki100

  Oceniono 17 razy 9

  Co drugi z trybuny B to konfitura raz w tygodniu biegają na Poniatowskiego z notatkami... Pięknie konfitury w Bydgoszczy na klub donoszą... Już z was cała kibicowska Polska się śmieje !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX