Transfer gra już w środę. Można kupować bilety

Siatkarze z Bydgoszczy myślą już o kolejnym meczu. W środę, w hali Łuczniczka, ekipa Transferu zmierzy się z AZS Indykpolem Olsztyn. Zwycięstwo to kolejny krok do udziału w play off.
Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały jeszcze trzy kolejki. W środę Transfer gra w Bydgoszczy z AZS Indykpolem Olsztyn, prowadzonym przez Krzysztofa Stelmacha. Można już kupować bilety na to spotkanie, które rozpoczyna się o godz. 18.

Ceny wejściówek: normalny - 20 zł i ulgowy - 10 zł (dla uczniów, studentów, emerytów i rencistów). Z opcji biletu grupowego mogą skorzystać zorganizowane grupy uczniów i studentów. Taka grupa musi liczyć minimum 15 osób. Za każde 15 osób, opiekun otrzymuje darmową wejściówkę. Koszt biletu grupowego to 5 zł. Są także stałe rabaty:

- 10 proc. przy zakupie biletu z Kartą Kibica, - 50 proc. dla rodzin posiadających kartę "Rodzina 3+", - bilet rodzinny 2+1 (2 bilety normalne + wejściówka dla dziecka).

Bilety są do nabycia przez internet: http://plusligatransferbydgoszcz.zissb.pl/oraz w siedzibie klubu przy ulicy Glinki 79 (pierwsze piętro, pokój 135) we wtorek (od 10. do 16.) i środę (10. - 12.). Tego dnia są otwarte kasy w hali Łuczniczka - od 16.30.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz