Trybuna B będzie tańsza. Zawisza obniża ceny biletów na najlepsze miejsca

Od nowego sezonu za bilety na sektory A i B bydgoskiego stadionu zapłacimy 30 złotych. Obniżając ceny, klub chce przyciągnąć na stadion więcej kibiców.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

- Mieliśmy sygnały, że kwota 45 zł za bilet na trybunę B jest za wysoka dla kibiców. Dlatego też zdecydowaliśmy się obniżyć ceny wszystkich biletów. Mam nadzieję, że to zachęci fanów do przyjścia na stadion - informuje Jarosław Plewa, wiceprezes Zawiszy.

Przypomnijmy, że podwyżka cen biletów na trybunę sprzed kilku miesięcy była wywołana m.in. efektem konfliktu na linii władze Zawiszy - kibole. Ich podniesienie miało spowodować, żeby przenieśli się na sektory na łuk. Do tego namawiała także klub Ekstraklasa SA. Kibole zdecydowali się jednak na bojkot meczów, więc i tak nie przychodzą na mecze.

Spółka WKS Zawisza postanowiła przed nowym sezonem zmienić wcześniejsze decyzje. Obniżka nie dotyczy tylko miejsc na trybunie B. Taniej będzie także na pozostałych.

W nowym sezonie za bilet normalny na sektor A zapłacimy 30 zł (do tej pory 35), a na sektor C 15 zł (do tej pory 25).

Niespodzianki czekają też na nabywców karnetów. - Oprócz spotkań ligowych ich posiadacze będą mogli obejrzeć mecz lub spotkania w Lidze Europy, a także jesienne pojedynki w Pucharze Polski, które drużyna rozegra w Bydgoszczy - zapowiada Radosław Osuch, właściciel Zawiszy.