Sport.pl

PiS zgłosił sprzedaż Zawiszy do prokuratury

Marek Gralik i Tomasz Rega urządzili konferencję prasową przed budynkiem bydgoskiej prokuratury. Ogłosili na niej, że złożyli doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przy prywatyzacji klubu WKS Zawisza SA.
Chodzi o sprzedaż w 2011 roku 95 proc. akcji Radosławowi Osuchowi. Radni PiS zaprzeczyli, że ich doniesienie ma związek z trwającą kampanią wyborczą. Gralik kandyduje na prezydenta miasta, a Rega stara się ponownie o mandat radnego.

Kilka dni wcześniej politycy PiS informował przed stadionem Zawiszy o pożyczkach z miejskich spółek dla klubów sportowych, także dla Zawiszy. Co zarzucali Gralik i Rega.

Według nich prezydent Rafał Bruski nie chciał ujawnić niektórych informacji, dlatego złożyli doniesienie w prokuraturze.

Więcej o:
Komentarze (19)
PiS zgłosił sprzedaż Zawiszy do prokuratury
Zaloguj się
 • raac

  Oceniono 56 razy 28

  po 3 latach, na tydzień przed wyborami składają pozew, który nie ma związku z wyborami. dlatego nie lubię PiSu - mają swoich wyborców za debili. w dodatku sprawa była badana przez NIK który nie widział w tym nic nielegalnego.

  mam nadzieję, że prokuratura ich wyśmieje jeszcze przed wyborami a nie po

 • pan-szach

  Oceniono 59 razy 27

  Ha ha ha ha Gralik ty już jesteś skończony w tym mieście następny sprzedawczyk. No to złodziej Rega wpuścił ciebie w kanał :) ha ha ha ha..

 • mr.by

  Oceniono 39 razy 21

  Ośmieszają się ...siedzą w radzie miasta i po latach robią zadymę pod publiczkę a raczej pod kiboli .Ciekawe jak na tym wyjdą ? DNO!

 • kamilkamas84

  Oceniono 23 razy 9

  Mam wspaniałą wiadomość dla "najwierniejszych". Wg sondaży w drugiej turze wyborów na prezydenta Bydgoszczy zobaczymy Rafała Bruskiego oraz Konstantego Dombrowicza. Dobranoc.

 • liberozb

  Oceniono 8 razy 0

  Kilka tygodni temu rozdawali ulotki polityczne pod moim kościołem. Bezczelność.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX