Sport.pl

Tego jeszcze nie było. Sandomierski w 11 kolejki

Bramkarz Zawiszy został wybrany przez Ekstraklasę SA do Jedenastki Kolejki.
To pierwszy taki przypadek w tym sezonie. Nic dziwnego, skoro obaj bramkarze bydgoskiego klubu: Sandomierski oraz Andrzej Witan nie błyszczeli formą. W meczu z Koroną w Kielcach Sandomierski spisał się bardzo dobrze. Wybronił kilka groźnych strzałów piłkarzy Korony, w tym dwa razy, kiedy był sam na sam z Przemysławem Trytko i Olivierem Kapo.

Zasłużył sobie na wyróżnienie. Razem z nim w Jedenastce znalazł się m.in. Piotr Malarczyk z Korony, strzelec pierwszego gola w meczu z Zawiszą.

Więcej o:
"/> Tak wygląda tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
 
 • Łukasz Piszczek: Na mundialu było niezbyt miło. A do tego te historie, które były rozkręcane w mediach... Chore Łukasz Piszczek: Na mundialu było niezbyt miło. A do tego te historie, które były rozkręcane w mediach... Chore
 • Komentarze (4)
  Tego jeszcze nie było. Sandomierski w 11 kolejki
  Zaloguj się
  • kamilkamas84

   Oceniono 19 razy 13

   Brawo Grzegorz! Tak trzymaj, masz potencjał, tylko musisz w siebie uwierzyć!

  • kamilkamas84

   Oceniono 18 razy 8

   Chorągiewki na temat Dombrowicza.

   Zawiszafans.net grudzień 2010 r.

   "Właśnie tego dnia zakończyły się rządy arogancji, pychy, buty, nieliczenia się z głosami mieszkańców. 5 grudnia wygraliśmy kilkuletnią batalię z człowiekiem, który naszym zdaniem swoją pracą i postępowaniem nie zasługiwał, aby być prezydentem naszego miasta."

   Zawiszafans.net - listopad 2014 r.

   "Mimo, że jego kontrkandydatem jest człowiek, z którym też nie było nam po drodze, to po czterech latach jego niebytu, dajemy mu szansę rehabilitacji, uznając, że wyciągnął właściwe wnioski ze swojej porażki."

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX