Transfer sprzedaje bilety na piątkowy mecz

W środę siatkarze Transferu byli jeszcze w Kędzierzynie. Już w piątek czeka ich w Łuczniczce mecz z Czarnymi Radom. Można kupować bilety na to spotkanie, które rozpoczyna się o godz. 18.
Siatkarze Transferu zakończą w piątek rundę zasadniczą PlusLigi we własnej hali meczem z Czarnymi Radom. Oto szczegóły dotyczące zakupu biletów. Klub przypomina, iż osoby, które przed meczem z Jastrzębskim Węglem dokonały zakupu pakietów na dwa spotkania - w piątek wchodzą na ten sam bilet.

Ceny biletów na mecz z Czarnymi:

- 20zł - normalny, - 10zł - ulgowy (uczeń, student, emeryt, rencista), - 5zł - grupowy (grupa uczniów bądź studentów. Minimum 15 osób, opiekun otrzymuje darmową wejściówkę).

Gdzie można dokonać zakupu biletów?

- w siedzibie klubu, przy ulicy Glinki 79 (pierwsze piętro, pokój 135) w godzinach 8:00-16:00, - drogą internetową, poprzez specjalny panel na http://plusligatransferbydgoszcz.zissb.pl, - w dniu meczu -28 listopada - w kasach hali Łuczniczka - na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Zniżki:

- z Kartą Kibica za zakup biletu rabat w wysokości 10%. Na jedną kartę można kupić tylko jeden bilet. W dniu meczu bilety za okazaniem karty kibica można kupować tylko w Kasie nr 2, - przy zakupie biletów w ilości 10-29 sztuk - rabat w wysokości 25%, - przy zakupie biletów w ilości 30 sztuk i więcej - rabat w wysokości 50%, - bilet rodzinny 2+1 - dwójka rodziców (bilety normalne) + bilet dla dziecka (do 18 lat) za darmo, - z kartą "Rodzina 3+" - 50% zniżki.