Sport.pl

Zbigniew Boniek znowu w Bydgoszczy strzelał gole. I to aż trzy

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej był jedną z gwiazd XIII Memoriału im. Andrzeja Brończyka. W hali Łuczniczka zagrał w meczu VIP-y - Gwiazdy.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Jedyne nieturniejowe spotkanie wywołało najwięcej emocji. Głównie za sprawą uczestników, którzy pojawili się na parkiecie. W jednej drużynie razem z Bońkiem wystąpili m.in. byli reprezentanci Polski Stefan Majewski i Radosław Michalski. Ten zespół wzmocniony kilkoma znanymi przez laty piłkarzami rozgromił 9:2 ekipę VIP-ów, w której znaleźli się m.in. prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski czy wiceprzewodniczący rady miasta Jan Szopiński.

W drużynie "Gwiazd" trzykrotnie na listę strzelców wpisywał się Boniek. Po dwa gole na swoim koncie zanotowali Rafał Niżnik i Radosław Michalski. Listę strzelców uzupełnili Remigiusz Sobociński i Bogusław Lizak. Dwie bramki dla przegranych zdobył syn Andrzeja Brończyka Jarosław. Mecz sędziowali były prezes PZPN Michał Listkiewicz i bydgoski arbiter Adam Lyczmański.

W finale XIII Memoriału im. Brończyka po raz trzeci z rzędu triumfowała Olimpia Grudziądz. W finale 3:2 po bardzo zaciętym meczu zwyciężyła Old Boys Bydgoszcz. Na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze z Old Boys Team Olsztyn.Gwiazdy - VIP-y 9:2

Gwiazdy: Anna Palińska, Zbigniew Boniek, Stefan Majewski, Radosław Michalski, Marek Leśniewski, Rafał Niżnik, Rafał Szwed, Remigiusz Sobociński, Bogusław Lizak, Andrzej Urbaniak, Mirosław Rzepa, Grzegorz Niciński, Jacek Complak.

VIP-y: Joanna Daleszczyk, Andrzej Retlewski, Krystian Hilscher, Rafał Bruski, Jan Szopiński, Jerzy Lachowicz, Andrzej Magowski, Marek Repka, Zdzisław Tylicki, Jacek Bukowski, Grzegorz Przybysz, Jarosław Brończyk, Andrzej Wyżlic, Piotr Barlik, Tomasz Zawiszewski, Zbigniew Krzyżanowski, Dariusz Bednarek.

Komentarze (3)
Zbigniew Boniek znowu w Bydgoszczy strzelał gole. I to aż trzy
Zaloguj się
 • konkretyprosze

  Oceniono 1 raz 1

  Bukowski co to za Vip??
  radnym nie jest....w urzędzie nie pracuje.....

 • werbasa

  Oceniono 26 razy -4

  kolejna kompromitacja, teraz nawet na własne oczy zobaczył to prezes pZPN. który pewnie już jest tym człowiekiem "plują na nas? nieeee, to deszcz pada przecie". Wcześniej jeszcze kibole chociaż byli na tych turniejach, teraz już zostali ludzie którzy przyjechali z zawodnikami z całej Polski, bo Bydgoszczanie zostali w domach. Skandalem jest, że w drużynie VIPów nie grał najgłówniejszy VIP - Radzio O. Sradzio, ale tucznik pewnie nie przebiegnie 10 metrów nawet. Mistrzostwo co się dzieje w tym mieście...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX