Sport.pl

Osuch nie doleciał. Spotkanie z Rumakiem odłożone

W poniedziałek wieczorem mieli rozmawiać o zmianach w zespole Zawiszy. Spotkanie właściciela Zawiszy z trenerem drużyny nie doszło do skutku.
Radosław Osuch nie wrócił do Poznania z Hiszpanii. Przebywał tam wielokrotnie i długo w tym roku. Ostatnio także wybrał się w okolice Marbelli. Miał przylecieć do Polski w poniedziałek. Na wieczór zapowiadano bowiem spotkanie z trenerem Rumakiem. - Ale my się konsultujemy i rozmawiamy telefonicznie bardzo często - mówi szkoleniowiec w rozmowie z portalem bydgoszcz.sport.pl

Trwa ustalanie listy nazwisk piłkarzy, którzy są potrzebni klubowi w walce o utrzymanie. Na razie jest już dwóch: to Chorwat Luka Marić, który ma już kontrakt oraz Rumun Cristian Pulhac - jego zatrudnienie jest przesądzone. Wzmocnień będzie więcej.

Więcej o:
Komentarze (11)
Osuch nie doleciał. Spotkanie z Rumakiem odłożone
Zaloguj się
 • jaca2014

  Oceniono 30 razy 12

  Czytam, że to nie koniec wzmocnień. Rozumiem, że redaktor Borakiewicz widział już Marica i tego drugiego w akcji, skoro twierdzi, że to wzmocnienia. Kto będzie następnym wzmocnieniem? Rostowski na trybunach, Skorża na ławce, czy wreszcie zaciąg z FC Porto. Redaktorze czekamy na wieści! Może jakiś wywiad z tuzem myśli szkoleniowej 0-11, "zapomniałem kart" Tierieszczenko. Teraz tuz marnuje się przy juniorach - dać mu szansę przy Rumaku! Gorzej już podobno być nie może w Zawiszy.
  Pani prezes nic nie powie, albo jej koleżanka Przewodnicząca Rady Nadzorczej?

 • letalin

  Oceniono 26 razy 6

  A kto to w ogóle jest ten Radosław Osuch?

 • fajnymanolo

  Oceniono 34 razy 6

  Za miejskie pieniądze wakacje w Hiszpanii no no ....a ZUS chociaż wreszcie uregulowany ???

 • 1a40

  Oceniono 35 razy 5

  Moim zdaniem Pan O. powinien pozostac , tam, gdzie polecial !
  Zawsze moze wrocic, ale nie koniecznie do Bydgoszczy !
  Spytajcie psychologa, socjologa i filozofa, dlaczego tak bedzie najlepiej, i dla tego Pana, jak i dla miasta !?

 • ttoorroo05

  Oceniono 22 razy 2

  I juz nie doleci,do trupa nie ma po co.

 • jaca2014

  Oceniono 36 razy 2

  bor napisał :
  "Osuch nie doleciał...."
  Wszyscy wiemy, że już dawno odleciał. Długi ten lot i pewnie teraz lata na pustych zbiornikach nad Bydgoszczą. Czeka na tankowanie w powietrzu ?
  Żeby nam tylko nie spadł z nieba nasz albatros.

 • z1946b

  Oceniono 26 razy -4

  Zadziwiające jest to udawane i nadmierne zmartwienie Jacka2014 o wzmocnienia Zawiszy skoro przez ostatni rok cieszył się z porażek tej drużyny. Rozdwojenie jaźni masz dziwaku?!

 • z1946b

  Oceniono 24 razy -6

  @jaca2014
  ty spermojadzie przez cały rok odwracałeś kota ogonem, a teraz oczekujesz, że ktokolwiek będzie chciał z tobą dyskutować nad meritum?
  Nie jesteś godzień, aby z tobą dyskutować, zasługujesz na pogardę bo przez cały rok zależało ci na porażkach Zawiszy, a teraz nagle udajesz, że ci zależy!
  Wypier... na orliki pedofili!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX