CWZS Zawisza podsumował rok. Nie obyło się bez nagród [ZDJĘCIA]

Podsumowanie roku w CWZS Zawisza

Podsumowanie roku w CWZS Zawisza (TYMON MARKOWSKI)

Zawodnicy, trenerzy i działacze zrzeszeni w Cywilno-Wojskowym Związku Sportowym Zawisza podsumowali miniony rok. Podobnie, jak w poprzednich latach także i tym sukcesów nie zabrakło.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

I właśnie ci sportowy, który je odnieśli w piątek odebrali nagrody. Wśród wyróżnionych byli m.in. wicemistrz Europy w skoku o tyczce Paweł Wojciechowski, dwukrotna złota medalistka mistrzostw świata i juniorów w strzelectwie Klaudia Breś, wioślarze, brązowi medaliście mistrzostw świata - Daniel Trojanowski, Krystian Aranowski, Michał Szpakowski i Piotr Juszczak oraz kajakarki Joanna Bruska i Aleksandra Górna.

Specjalne wyróżnienie otrzymali przedstawiciele spółki WKS Zawisza S.A. Powodem było zdobycie przez naszych piłkarzy Pucharu i Superpucharu Polski.

Tradycyjnie już wręczono również odznaki klubowe. Srebrne otrzymali: Jacek Lewandowski, Daniel Trojanowski, Leszek Andrzejewski, Adam Ciżmowski, Stanisław Skowronek.

Brązowe otrzymali: Artur Kohutek, Jan Warliński, Andrzej Skupsz, Stanisław Juszczak, Antoni Piotrowski, Janina Bucholz, Leszek Janicki.

W tym roku kapituła wręczyła także trzy honorowe odznaki. Otrzymali je Roman Jasiakiewicz, Mirosław Gołuński i Piotr Barlik.

Wielkie brawa od zebranych na sali otrzymał trener Pawła Wojciechowskiego Roman Dakiniewicz, który w mijającym roku obchodzi jubileusz 50-lecia pracy w Zawiszy.

Zobacz także
  • Pałac - Impel 0:3 Pałac się postawił, ale punktu nie zdobył
  • Robert Kościecha Kościecha zostaje w Polonii. Jeszcze tylko jeden transfer
  • Piotr Petasz W Zawiszy nie ma dla nich miejsca. Do I ligi nie chcą odejść