Polonia szuka nowych podprowadzających. Poprzednie się pożegnały

Marta Kozak, Dominika Łakomiec, Angelina Kołata i Paulina Gmerek to Umbrella Girls, czyli cztery dziewczyny, które w Polonii były podprowadzającymi. Rezygnują ze współpracy z klubem. Bydgoski klub szuka ich następczyń.
Umbrella Girls pożegnały się na Facebooku: "Kochani Kibice! Po czterech sezonach, wspólnych sukcesach i porażkach oraz niezapomnianych emocjach chciałybyśmy się pożegnać. Serdecznie dziękujemy za wspólne kibicowanie i oddajemy parasole w nowe ręce, z nadzieją, że przyniosą szczęście naszym żużlowcom w nadchodzącym sezonie. Sercem zawsze zostaniemy z Polonią."

Bydgoski klub już ogłosił casting: "Szukamy młodych energicznych dziewczyn, kochających sportowe emocje, warkot motorów oraz zapach żużla. " Nowe podprowadzające muszą być pełnoletnie. W zgłoszeniu, które trzeba wysłać mailem na adres marketing@polonia.bydgoszcz.pl należy dołączyć m.in: dwa zdjęcia (jedno twarzy, drugie całej postaci) oraz odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz zostać "Umbrella Girl" Polonii Bydgoszcz? Klub czeka na zgłoszenia do 14 lutego 2015 roku.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz