"Starzy chłopcy" lepsi od młodych żużlowców. Na lodzie

Żużlowcy Polonii zmierzyli się w meczu hokejowym z członkami Oldboys Speedway Team. Na lodowisku w Myślęcinku znacznie lepsi byli "Starzy chłopcy"
Najlepiej w Polonii spisywał się Rosjanin Andriej Kudriaszow. To on zdobył wszystkie cztery gole dla Polonii. Dzięki niemu obecni żużlowcy remisowali po pierwszej tercji 2:2. Spotkanie rozstrzygnęło się w trzeciej tercji.

Po meczu najlepsi strzelcy obu zespołów - Maciej Maciejewski i Andriej Kudriaszow (obaj po 4 bramki) - otrzymali puchary.

Oldboys Speedway Team - Polonia Bydgoszcz 9:4 (2:2, 4:2, 3:0)

Bramki dla Oldboys Speedway Team: Maciejewski 4 (7., 9., 40., 44.), Błażejewicz 3 (17., 24., 28.), Nierebiński (29.), Bernacki (41.)

Bramki dla Polonii Bydgoszcz: Andriej Kudriaszow 4 (10., 11., 25., 26.)

Składy zespołów:

Oldboys Speedway Team: Michał Bartoszak, Adam Skrzypnik, Mateusz Bartkowski, Szymon Błażejewicz, Krzysztof Urban, Łukasz Bernacki, Artur Nierebiński, Maciej Górny, Maciej Maciejewski

Polonia Bydgoszcz: Andriej Kudriaszow, Arkadiusz Andrzejewski, Patryk Sitarek, Patryk Rydlewski, Mikołaj Trępała, Tomasz Orwat, Damian Adamczak, Jakub Gabrych, Mateusz Jagła, Łukasz Stranc; trener Jacek Woźniak