Sport.pl

Mistrzowie świata w Bydgoszczy. Już w środę

Siatkarze Transferu zagrają w środę z Asseco Resovią w Łuczniczce. To będzie niezwykle ważny pojedynek dla bydgoskiej drużyny. Bilety już w sprzedaży
W zespole z Rzeszowa gra czterech mistrzów świata, wśród nich były zawodnik bydgoskiej drużyny, Dawid Konarski. Asseco jest obecnie wiceliderem PlusLigi, z taką samą liczbą punktów jak PGE Skra zajmująca pierwsze miejsce. Transfer w ostatnim meczu przegrał z PGE Skrą 0:3.

Początek spotkania z Asseco Resovią o godz. 18. Bilety kosztują:

- 30 zł normalny, - 15 zł ulgowy (uczeń, student, emeryt, rencista), - 7,5 zł grupowy (grupa szkolna bądź studenci. Grupa musi liczyć minimum 15 osób, przy czym za każde 15 osób jeden opiekun otrzymuje darmową wejściówkę).

Bilety kupujemy w siedzibie klubu, przy ulicy Glinki 79 (pierwsze piętro, pokój 135), od poniedziałku do środy (godz. 7-16), a w dniu meczu także w kasach hali Łuczniczka - na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania. Są dostępne przez internet na stronie: http://plusligatransferbydgoszcz.zissb.pl/, Zniżki: - z Kartą Kibica za zakup biletu otrzymacie rabat w wysokości 10%. Na jedną kartę można kupić tylko jeden bilet. W dniu meczu bilety za okazaniem karty kibica można kupować tylko w Kasie nr 2, - przy zakupie biletów w ilości 10-29 sztuk - rabat w wysokości 25%, - przy zakupie biletów w ilości 30 sztuk i więcej - rabat w wysokości 50%, - bilet rodzinny 2+1 - dwójka rodziców (bilety normalne) + bilet dla dziecka (do 18 lat) za darmo, - z kartą "Rodzina 3+" - 50% zniżki.

Więcej o: