Sport.pl

Są bilety na najważniejszy mecz Transferu w sezonie

W sobotę siatkarze z Bydgoszczy grają z Lotosem Treflem Gdańsk pierwszy mecz ćwierćfinału PlusLigi. Są już bilety na to spotkanie, które rozpoczyna się o godz. 18
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w sobotę w Bydgoszczy, natomiast rewanżowe - 3 marca - w Gdańsku. Gdyby do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był trzeci mecz, odbędzie się on dzień później, również w Gdańsku.

Ceny biletów: - 30 zł- normalny - 15 zł - ulgowy (uczeń, student, emeryt, rencista), - 7,50 zł - grupowy (dla grup szkolnych bądź studentów. Grupa musi liczyć minimum 15 osób. Za każde 15 osób, opiekun otrzymuje darmową wejściówkę).

Gdzie można dokonać zakupu biletów? - w siedzibie klubu, przy ulicy Glinki 79 (pierwsze piętro, pokój 135), od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-16:00, - drogą internetową, poprzez specjalny panel na naszej stronie www: http://plusligatransferbydgoszcz.zissb.pl/, - w dniu meczu - 28 lutego - w kasach hali Łuczniczka - na 90 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Zniżki: - z Kartą Kibica za zakup biletu otrzymacie rabat w wysokości 10%. Na jedną kartę można kupić tylko jeden bilet. W dniu meczu bilety za okazaniem karty kibica można kupować tylko w Kasie nr 2, - przy zakupie biletów w ilości 10-29 sztuk - rabat w wysokości 25%, - przy zakupie biletów w ilości 30 sztuk i więcej - rabat w wysokości 50%, - bilet rodzinny 2+1 - dwójka rodziców (bilety normalne) + bilet dla dziecka (do 18 lat) za darmo, - z kartą "Rodzina 3+" - 50% zniżki.

Więcej o: