Sport.pl

Aż trzech piłkarzy Zawiszy w Jedenastce Kolejki

Grzegorz Sandomierski, Andre Micael i Jakub Wójcicki znaleźli się w najlepszej drużynie 24. kolejki wybranej przez Ekstraklasę SA
Wybór bramkarza i dwóch obrońców to dowód na świetną postawę defensywy Zawiszy. Dopiero w szóstym meczu w tym roku bydgoska drużyna straciła pierwszego gola. Martin Konczkowski z Ruchu pokonał Sandomierskiego po 505 minutach.

Stoper Andre Micael strzelił dodatkowo w Chorzowie gola, a kapitan zespołu Jakub Wójcicki od początku roku prezentuje bardzo wysoką formę.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (13)
Aż trzech piłkarzy Zawiszy w Jedenastce Kolejki
Zaloguj się
 • kamilkamas84

  Oceniono 37 razy 25

  Przy takiej dyspozycji utrzymanie się Zawiszy w Ekstraklasie jest formalnością. Poleci Bełchatów i Cracovia.

 • zawiszak79

  Oceniono 19 razy 9

  Weszło to strona na poziomie Faktu. Zupełnie inny poziom prezentował kiedyś Przegląd Sportowy. Dziś niestety ludzie pokroju Stanowskiego, Koprowiak czy Borakiewicza to jeden poziom pod względem rzetelności. Choć z tej trójki pisać artykuły potrafi tylko Stanowski. Szkoda, że prawdziwych dziennikarzy juz nie ma.
  Co do Masłowskiego to nie rozumiem gościa. Wyglądało na to, że to Masłowski miał w ręku Osucha (kończył mu się kontrakt) wiec jakoś mi się wierzyć nie chce ze Osuch go zmusił do udzielania wywiadów o ojcowskich relacjach. Podpisał chłopak pismo bo było prawdziwe. Podpisał je słusznie bo czy Osuch winny czy nie skala zachowania kiboli na meczu z Lechem przekroczyła wszystkie normy!. Teraz natomiast w obawie przed kibicami Masło tylko się pogrąża. Żałuje chłopak szczerze ze wtedy opowiedział się po właściwej stronie. I pogrąża się jeszcze bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX