Artego znowu gra w Bydgoszczy. Trudny sprawdzian

Artego - MUKS 96:53

Artego - MUKS 96:53 (ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ)

Bydgoskie koszykarki już w środę znowu rozgrywają pojedynek w Tauron BasketLidzeKobiet. Rywalem będzie AZS PWZS Gorzów z niemal dwumetrową środkową Kelley Cain
Amerykanka ma 198 cm wzrostu i już w pierwszym meczu sezonu pokazała, że umie ten atut wykorzystywać. Zaliczyła double double (20 pkt i 10 zbiórek) w spotkaniu z Pszczółką AZS Lublin. Druga z Amerykanek Angel Goodrich dołożyła 18 pkt oraz 5 zbiórek i 5 asyst. Gorzowianki wygrały 67:61.

Z AZS PWSZ odeszła poprzednia liderka, Sharnee Zoll (przeniosła się do Ślęzy Wrocław). Wymieniono Amerykanki: poza środkową Cain i rozgrywającą Goodrich, gra jeszcze skrzydłowa Cassandra Brown. Do Gorzowa przeniosła się także rozgrywająca reprezentacji Polski juniorek Monika Naczk.

W bydgoskiej ekipie, która w niedzielę rozgromiła MUKS Poznań 96:53, trwa zgrywanie Maurity Reid z resztą koleżanek. Jamajka dopiero od kilku dni trenuje z Artego.

Początek meczu w Artego Arenie - godz. 18. Bilety w cenie: normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł (emeryci, renciści, uczniowie).

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Zobacz także
  • Kto przejmie Polonię? Rozmowy ciągle trwają
  • Zawisza - Bytovia 1:1. W środku Michał Ciarkowski z Warty Poznań Cele Zawiszy: skuteczność i gra w obronie
  • Artego - MUKS 96:53 Artego znów gra u siebie. Tym razem z silniejszym rywalem