Sport.pl

Piłkarz Zawiszy: Z meczu na mecz głośniej na trybunach

Arkadiusz Gajewski liczy na kolejne zwycięstwo Zawiszy w I lidze. W niedzielę bydgoszczanie grają w pojedynku na szczycie. Lider z Bydgoszczy gości wicelidera, Dolcan Ząbki. Początek meczu o 15.
19-letni napastnik Zawiszy, Arkadiusz Gajewski, opowiada o przygotowaniach do meczu. - Ostatni trening był ciężki, trenowaliśmy też stałe fragmenty, jutro mamy analizę i już myślimy o niedzielnym meczu i trzech punktach. Taki jest cel. Dolcan ma groźne stałe fragmenty gry, w zespole jest były piłkarz Zawiszy, Piotr Petasz, ma bardzo dobrą lewą nogę. To będzie bardzo ciekawy mecz - podkreśla w wypowiedzi dla klubowej strony wkszawisza.pl. - Widzimy coraz więcej kibiców. Z meczu na mecz większa liczba głosów dochodzi z trybun. To jest bardzo fajne. Chcemy wygrywać dla kibiców - cieszy się Gajewski.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (34)
Piłkarz Zawiszy: Z meczu na mecz głośniej na trybunach
Zaloguj się
 • mirus75

  Oceniono 52 razy 26

  jakoś buraków nie widzę hehe wiadomo o kogo chodzi ...no tak za dużo ludzi na meczu i nie po myśli patologii!

 • von_bellow_11

  Oceniono 56 razy 22

  Patologia przygotowuje znowu jakis patriotyczny teatrzyk i nie ma czasu zajmowac sie pilka.

 • arnozawiszak

  Oceniono 27 razy 15

  Dlaczego tyle przepychanek słownych,nienawisci ..a nikt nie szuka rozwiazania. Czytam tylko Osuch musi odejsc albo wierni inaczej..itp.Ludzie co dalej ? Nie ma zadnego info od bojkotujacych kibicow co ustalono na zebraniu czy maja plan czy lepiej bluzgac na innych .Wiem Osuch ma odejsc..kiedy,jak i co dalej ?

 • eugieniusz10

  Oceniono 27 razy 9

  Jaca2014-kogo ty reprezentujesz?.Piłkarze klubu którego jak twierdzisz kochasz-wzywają Nas kibiców do pomocy, do dopingu ,do stworzenia fajnego widowiska na trybunach.Oni co mecz dają z siebie wszystko na boisku-są liderem!!.Co wy wyprawiacie!!!!.Dlaczego niszczycie bydgoską piłkę??.

 • jaca2014

  Oceniono 4 razy 2

  "Widzimy coraz więcej kibiców. Z meczu na mecz większa liczba głosów dochodzi z trybun. To jest bardzo fajne. Chcemy wygrywać dla kibiców - cieszy się Gajewski."

  Ten Gajewski to się nudzi na meczach. Liczeniem kibiców zajmuje się na meczu ? Jak jest taki ogarnięty, to może młody poda ile jest na trybunach "fanatyków".

  Wychowankowie stali na poboczu i było im z tym wygodnie. Na boisku się wykaż, a nie w wywiadzie. Chyba nie za bardzo lotny jest ten nasz wychowanek. Inni, starsi milczą, a młody się wyrwał. Może i z niego jest "jakiś " piłkarz, ale "wychowanek" z niego kiepski.
  Ty już wybrałeś i to był twój wybór, jak Ty się tam nazywasz ... Kulkis ?

  Nie dasz rady zjeść ciastka i mieć ciastko. Nie powiedziano Tobie tego w klubie ?
  No to teraz już wiesz
  Po jakiego... żeś się wyrywał do odpowiedzi.
  Teraz już wiesz, że Ty zjadłeś ciastko i żeby ci w gardle stało do końca twojej "kariery"
  Znalazł się gwiazdor i celebryta.
  Nikt wam złego słowa chłopcy nie powiedział, że biegacie z żółtym logo, ale jak występujecie przeciwko nam to i my mamy Ciebie w .....
  Napisałem to specjalnie teraz, żebyś młody się wyspał i przygotował normalnie do meczu.
  Ty już nie jesteś "naszym" wychowankiem. Ty jesteś osucha chłopcem.
  I co ?
  Jest fajnie ?!
  PS
  Nie piszcie, że to młodzi chłopcy, że to ich praca.
  Którego z nich obchodzi los kibica, który np. nie ma pracy, albo ma kredyt.
  Jeśli dla kariery dał się zmanipulować to jest jego sprawa.
  PS
  Gajewski co tam u Masłowskiego w Legii.
  Ciekawe co Tobie obiecał twój "papa" ?

 • manolo1946

  Oceniono 14 razy 2

  My nie oczekujemy od Was byście poszli za kibicami w ogień, my nie oczekujemy byście jak zawodnicy KORONY szarpali się z policją w obronie kibiców, nie oczekujemy byście popierali kiboli w walce z brutalnością policji jak robi to Adrian Błąd w Lubinie, czy Woźniak, nie oczekujemy byście jechali z nami na wyjazd kiedy przykładowo pauzujecie za kartki jak to robili inni w naszej lidze, nie oczekujemy słów poparcia i nawoływania do dialogu jak robili to zawodnicy Legii w konflikcie z ITI. Oczekujemy jednego, bo na więcej was nie stać, nasi wychowankowie, skupcie się na kopaniu w piłkę i przestańcie jak burki szczekać(kłamać w wywiadach) , gdy osuch krzyknie do Was "dajcie głos". Ot tylko tyle, odrobinę przyzwoitości, bo osucha nie będzie, a życie może być dla Was brutalne, jak dla Masłowskiego w Legii, czy dla Kuklisa przybłędy.... Człowiekiem jest się całe życie u osucha gra się tylko chwilę.

 • manolo1946

  Oceniono 14 razy 2

  Oj Arek, Arek jak ktoś pipą się urodził, to i jako pipa umrze :). Za ratusza monety-sprzedajesz znajomych jak Judasz niestety. Twoja kariera, od Zawiszy zawodnika-do osucha niewolnika!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX