Sport.pl

Trener Zawiszy: Czerwona kartka nam pomogła

- Pokazaliśmy, że w dziesiątkę też można wygrać. Los najpierw nas ukarał, a później wynagrodził - powiedział po spotkaniu z Rozwojem Katowice, trener Zawiszy, Zbigniew Smółka.
Bydgoszczanie wygrali 3:1 po trzech golach Szymona Lewickiego. Po meczu szkolenowiec Zawiszy powiedział:

- Mecz mógł się podobać. Był otwarty, z wieloma sytuacjami. Zadecydowało to, że po stracie M'voto potrafiliśmy się dobrze zorganizować. Ta czerwona kartka wyzwoliła w nas determinację. Pokazaliśmy, że w dziesiątkę też można wygrać. Los najpierw nas ukarał, a później wynagrodził. Takie spotkanie było nam potrzebne.

- Jestem bardzo zły. Rywal grał w osłabieniu, ale to w nasze szeregi wkradł się chaos - komentował szkoleniowiec Rozwoju, Mirosław Smyła - Zmiany nie dały efektów. Zaczęła się kopanina. Jeżeli to wszystko dobrze się skończy, to powiem, że taki zimny prysznic się nam przydał. Zgadzam się z trenerem Smółką, że mecz był otwarty. W pierwszej połowie doliczyliśmy się pięciu sytuacji strzeleckich, a gola zdobyliśmy wcale nie po tej najłatwiejszej.

Więcej o:
Komentarze (4)
Trener Zawiszy: Czerwona kartka nam pomogła
Zaloguj się
 • arnozawiszak

  Oceniono 7 razy 1

  Dlaczego nie Stawarczyk z Tonim Markiciem..bo ten muł wolny M'voto powinien jedynie w rezerwach pokopać .Osuch i Ty z nim kontrakt 2,5 letni podpisałeś ?

 • Eustachy Motyka

  Oceniono 6 razy 0

  Mvoto jest obecnie najsłabszym ogniwem drużyny i jego częsta niepewność w obronie niestety przytłacza naszych zawodników - a teraz gdy musiał zejść za czerwoną kartkę, nasi ukazali swe prawdziwe umiejętności, a Lewicki przebudził się ze śpiączki. Tak czy siak gratulacje za hat-tricka oraz mam nadzieję, że obrona zostanie zmieniona na Kamiński-Stawarczyk-Markić-Igumanović/Danielak

 • jaca2014

  Oceniono 27 razy -13

  Smółka masz raję w 10 wygrywasz, w 11 przegrywasz.
  "Los najpierw nas ukarał, a później wynagrodził "
  To zwycięstwo nie zależy do piłkarzy i trenera tylko od losu ?
  Jakie Ty szkoły kończyłeś ?

  Ja bym poszedłbym dalej
  Po co Ci zawodnicy w polu. Bramkarz załatwia na czysto z tyłu, a przeciwnik sam sobie strzeli samobója. A jakie oszczędności dla prezesa z wypłatami.

  Tu jest namiar na bramkarza
  www.youtube.com/watch?v=8F9jXYOH2c0
  A przy takim bramkarzu to i trener jest zbędny . Kolejny grosz zostanie w kieszeni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX