Rzeszów podał skład na mecz z Polonią. Gwiazdą - Nicholls

W niedzielę żużlowcy Polonii po raz drugi pokażą się na własnym torze. Rywalem jest Stal Rzeszów.
Ta drużyna powinna startować w ekstralidze, ale finansowe problemy spowodowały, że musiała pojechać w I lidze. W niedzielę o 15.15 Stal będzie kolejnym rywalem Polonii na torze przy ul. Sportowej. Przypomnijmy, że bydgoszczanie pokonali u siebie Wandę Kraków 49:41.

W niedzielę znowu powinien pojawić się na torze Jacek Gollob. Rafał Konopka, który jechał w Opolu i Daugavpils nie spełnił nadziei.

Stal podała skład na mecz. W zespole są: 1. Karol Baran, 2. Rene Bach, 3. Maciej Kuciapa, 4. Scott Nicholls, 5. Dawid Lampart i junior z nr. 7 - Grzegorz Bassara

Bilety na zawody można już nabywać w przedsprzedaży. Kasa klubu czynna jest w godz. 12-16 (do piątku) oraz w sobotę (godz. 10-14). W dniu meczu kasy znajdujące się przy ul. Sportowej będą czynne od godz. 12. Ceny biletów:  - trybuna główna (miejsca numerowane) - 75 zł - sektor B (miejsca numerowane) - 30 zł - sektor C - 25 zł - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory B i C) - 15 zł - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat- urodzonych w latach 2000 - 2009 -  sektory B, C lub Trybuna) - 10 zł - dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne Wejściówki można również kupować za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl.