Polonia kontra Włókniarz. Są już bilety na niedzielny mecz

Szósty mecz w sezonie rozegrają w niedzielę żużlowcy bydgoskiej Polonii. Rywalem jest Włókniarz Częstochowa. Dziś na torze przy ul. Sportowej trener Jacek Gollob sprawdzi sportowe możliwości Łukasza Sówki, kandydata do jazdy w drużynie.
Polonia szuka wzmocnienia seniorskiej części składu, dlatego próba z Łukaszem Sówką. Sondowane są także możliwości wypożyczenia z Orła Łódź, Damiana Adamczaka.

W niedzielę o godz. 15.30 polonistów czeka szósty mecz sezonu. Wygrali tylko jeden mecz (49:41 z Wandą Kraków), przegrali cztery (44:46 z Kolejarzem Opole, 41:49 z Lokomotiv Daugavpils, 43:47 ze Stalą Rzeszów, 39:51 z Polonią Piła).

Włókniarz Częstochowa ma za sobą tylko trzy spotkania (1 zwycięstwo i 2 porażki) i najmocniejsze atuty w postaci Thomasa H. Jonassona i Sebastiana Ułamka oraz dobrego juniora, Huberta Łęgowika.

Na mecz z Włókniarzem kibice mogą już kupować bilety: - do piątku w godz. 12-16 w kasie klubowej (budynek administracyjny), - w sobotę w godz. 10-14 również w kasie klubowej, - poprzez serwis www.kupbilet.pl. W dniu meczu bilety dostępne będą od godz. 12:00 w kasach od ul. Sportowej.

Ceny biletów: - trybuna główna (miejsca numerowane) - 75 zł - sektor B (miejsca numerowane) - 30 zł - sektor C - 25 zł - ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory B i C) - 15 zł - Młody Kibic (dla osób w wieku 7-16 lat- urodzonych w latach 2000 - 2009 - sektory B, C lub Trybuna) - 10 zł - dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne