Trener Zawiszy: Nie wierzę. To jest niepojęte

Zbigniew Smółka jako trener piłkarzy Zawiszy

Zbigniew Smółka jako trener piłkarzy Zawiszy (ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ)

Szkoleniowiec Zawiszy, Zbigniew Smółka zachował nadzieję na awans: Ona umiera ostatnia. Ale jeżeli takich meczy się nie wygrywa, to nie można walczyć o awans.
Bydgoski Zawisza przegrał w sobotę 1:2 z Wigrami Suwałki. Jeśli w niedzielę Wisła Płock pokona Chrobrego Głogów, bydgoszczanie stracą już nawet matematyczne szanse na ekstraklasę.

Po meczu Smółka powiedział:

W piłce nożnej są takie mecze i takie sytuacje, których, jak w tym spotkaniu nie da się wyjaśnić i nie mam racjonalnego wytłumaczenia. Uważam, że wszystkie bramki strzeliliśmy sobie sami. Widocznie nie zasłużyliśmy na to, żeby występować w barwach tego klubu, jeżeli takich meczów się nie wygrywa, to nie można walczyć o ekstraklasę. Nadzieję ciągle mam, bo nadzieja umiera ostatnia. Zespół dziś praktycznie nie dał się wykazać bramkarzowi Wigier. To jest niepojęte.

Zobacz także
  • Zawisza Bydgoszcz - Wigry Suwałki Zawisza - Wigry 1:2. Ostateczne pożegnanie marzeń?
  • Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów Zawisza - Wigry. Trener Smółka znalazł jedenastkę
  • Marzec/Kwiecień 2016. Radosław Osuch nie płaci piłkarzom. Początek końca Zawiszy w I lidze Zawisza zrewanżował się Chrobremu. I to srogo [ZDJĘCIA]
Komentarze (1)
Trener Zawiszy: Nie wierzę. To jest niepojęte
Zaloguj się
  • samaras22

    Oceniono 14 razy 2

    Kilka dni wcześniej fajny ,ciekawy mecz ,dużo chęci ,zaangażowania ,a wczoraj wraca Zawisza znowu bijący głową w mur .Słaby trener ,który nie potrafi zareagować na to co się dzieje na boisku ,bez planu B ,nie zmienia katastrofalne słabo grających Smektaly i Lewickiego.Dla tej garstki wiernych kibiców ,którzy są z Zawisza od wielu lat i próbują wam pomóc również teraz kiedy od klubu odwrócili się ci niby najwierniejsi powinniście gryźć trawę .Niestety ambicji brak ,a umiejętności większości słabe momentami żenujące.Kibice krytykują ,wytykają błędy ,momentami ośmieszają nieudolnych piłkarzy Zawiszy ,ale ta grupa ,która przychodzi na mecze kocha piłkę ,Zawiszę ,i mimo takiej padaki jak wczoraj na następny mecz jesteśmy znowu .To nasz klub ,który mamy w sercu ,cierpimy i cieszymy się razem z tymi ,którzy grali i grają dla Zawiszy .Do boju WKS !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX