Sport.pl

WKS Zawisza też chce grać w czwartej lidze. Tak samo jak SP Zawisza

Prezes i właściciel spółki WKS Zawisza Artur Czarnecki stwierdził na posiedzeniu rady nadzorczej, że chce wystawić zespół w IV lidze.
W jaki sposób ta deklaracja miałaby być wcielona w życie, nie wiadomo. Jak do tej pory wszelkie poczynania Czarneckiego dotyczące kontynuacji działalności w sferze futbolu nie przyniosły żadnego skutku. Przypomnijmy, że spółka WKS Zawisza nie dostarczyła do Komisji Licencyjnej PZPN, ani w normalnym, ani w odwoławczym trybie raportu z bilansu finansów. Nie dostała z tego powodu licencji na grę w I i II lidze.

Pozostało jej prawo do występów w IV lidze. W minionym sezonie grały w niej rezerwy WKS Zawisza. Podczas wtorkowego posiedzenia rady nadzorczej Czarnecki zadeklarował, że chce w niej wystawić zespół.

Przypomnijmy, że podobne chęci ma Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza, które zapytanie w tej sprawie przesłało już do Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Działacze SP Zawisza apelowali do prezydenta Rafała Bruskiego, by w imię ratowania piłki w Zawiszy można się było spotkać w gronie zainteresowanych stron (Bruski, prezes K-PZPN, SP Zawisza, WKS Zawisza, CWZS Zawisza). Odpowiedzi jeszcze nie znamy. Miejsce w IV lidze należy jednak do WKS Zawisza. SP zgłosiło akces do udziału w klasie B - aby w przypadku braku porozumienia ekipa Zawiszy występowała jednak w rozgrywkach.

W czwartek o 11. odbędzie się kolejne posiedzenie rady nadzorczej spółki, a o 14. walne zgromadzenie akcjonariuszy. Czarnecki ma w niej 95 proc. udziałów, a pozostałe miasto i SP Zawisza.

Więcej o:
Komentarze (9)
WKS Zawisza też chce grać w czwartej lidze. Tak samo jak SP Zawisza
Zaloguj się
 • mojapoczta4

  Oceniono 13 razy 7

  z1946b Piszesz tak bezsensownie, że może daj sobie spokój na jakiś czas z komentowaniem. "Kibol, kibolstwo, starcy, oszołomy, patologia"i tak w kółko. Nudzisz zwyczajnie.

 • werbasa

  Oceniono 15 razy 5

  kolejne brednie tego dziwnego osobnika za którym stoi zachodnie konsorcjum (hahaha) napiszcie że nawet nie pojawił się na tym posiedzeniu tylko przysłał maila

 • eugieniusz10

  Oceniono 13 razy -1

  Ludzie otrząśnijcie się i przestańcie wierzyć w te brednie SP.To są kibole-nikt inny.Trenują tam dzieci kiboli...przykład
  Bramki dla Zawiszy zdobywali: Norbert Gaczkowski 4, Gracjan Gawroński 4, Krystian Radoszko 3, Hubert Bielicki 2, Maciej Mazur 2, Kacper Nowak, Dawid Kulig
  Hm...Norbert Gaczkowski....a kto jest przywódcą KIBOLI?

 • eugieniusz10

  Oceniono 26 razy -4

  Hm...co py tu napisać o wczorajszym marszu SPatologii. Myślę,że najlepiej niech sobie każdy odpali net i porówna marsz z wczoraj z marszem sprzed kilku lat.Niestety żenada.Tylko,że tego można się było spodziewać.To do czego doprowadzili kibole i SP(zresztą to to samo),zabiła zarówno ich klub jak ich samych.Jesteście.....zresztą zobaczcie obiektywnie zdjęcia z wczoraj i sami sobie odpowiedzcie ..kim jesteście.

 • z1946b

  Oceniono 38 razy -4

  Dobra decyzja panie Czarnecki.

  Nie warto o tym nawet wspominać, ale w sumie jest się z czego pośmiać więc wspomnę iż wczoraj miał się odbyć wielki marsz kiboli przeciwko postępowaniu władz Bydgoszczy w sprawie Zawiszy.
  Na tym "wielkim marszu" pojawiło się ok 200 osób w tym większość dzieci i starców.
  SP Zawisza chce rozmów ponad podziałami i zakończenia sporów, a te oszołomy wypisują na Bruskiego obrażające go hasła prosząc jednocześnie o wsparcie - to jest jakiś kabaret.
  Nawet Kosior i Słoniu w "niebieskim sektorze" mają z byłych kolegów ubaw.

  Panie Bruski zwalcz tą kibolską patologię do końca i nie idź na żadne ustępstwa!

  Piłka nożna dla kibiców - nie kiboli i bandytów!

  Kibiców łączy piłka, a co łączy kiboli?
  Nienawiść do kibiców!

  Może wzorem zf powinniśmy opisywać każde ze zdjęć nazwiskami osób na nich widniejących?

 • z1946b

  Oceniono 10 razy -6

  @kibolbandyta
  To są oficjalne dane - niczego nie zaniżam bo nie mam w zwyczaju robić tego co białoruska strona zf!
  @mojapoczta4
  każdy ma prawo do własnej interpretacji wydarzeń więc niczego mi nie zabronisz!

  Domyślam się, że najbardziej zaskoczyło was ostanie zdanie i strach was obleciał klony paJacyka!

 • bigosmiszcz

  Oceniono 16 razy -6

  Piłka nożna nie dla KSDSPDBKSPWFLKS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX