Kolejni piłkarze odchodzą z Zawiszy. Już prawie nikt nie został

Blazo Igumanović i Jakub Łukowski

Blazo Igumanović i Jakub Łukowski (TYMON MARKOWSKI)

Jakub Łukowski został piłkarzem Wisły Płock. Beniaminek ekstraklasy kupił go na zasadzie transferu definitywnego.
20-letni Łukowski i jego rówieśnik, Maciej Kona to najbardziej wartościowa część majątku spółki WKS Zawisza, zawiadywanej obecnie przez Artura Czarneckiego. Łukowskiego sprzedano do Wisły. Podpisał 2-letni kontrakt.

Z nowymi klubami rozmawiają także Kona i bramkarz Damian Węglarz. Wcześniej rozwiązał kontrakt z Zawiszą Damian Michalik, który przyszedł zimą z Polonii Bytom. Został piłkarzem Olimpii Grudziądz. Bramkarz Łukasz Sapela związał się z Miedzią Legnica.

Zobacz także
 • Tablica świetlna na Zawiszy - jej wnętrze Stadion Zawiszy się zmienia. Specjalnie na mistrzostwa świata
 • Artur Czarnecki, nowy właściciel WKS Zawisza Bydgoszcz WKS Zawisza też chce grać w czwartej lidze. Tak samo jak SP Zawisza
 • Konferencja prasowa władz SP Zawisza, na zdjęciu Krzysztof Bess i Adam Bułat Apel SP Zawisza: Spotkajmy się w imię ratowania piłki w Zawiszy
Komentarze (5)
Kolejni piłkarze odchodzą z Zawiszy. Już prawie nikt nie został
Zaloguj się
 • onlyniebiesko-czarny

  Oceniono 20 razy 6

  @eugieniusz10
  Czy twój wpis dotyczy zamieszczonej notatki? Nie. "Nie dopuścimy do tego nigdy!!!!" - kim ty jesteś prowokatorze. Osuchem czy pracownikiem Urzędu Miasta? Już ktoś zadawał to pytanie i nie raczyłeś odpowiedzieć. W czyim imieniu plujesz jadem? Jeśli jesteś pracownikiem UM, to za co ci płacą? Za pisanie komentów? Ja jako podatnik nie wyrażam na to zgody. Dzieci SP Zawisza mają talent, bo akurat wygrały ligę. A ty jakie masz uzdolnienia, poza jątrzeniem? Zapewniam cię, że SP Zawisza, które nie jest żadną firmą, ma jakieś umocowanie we władzach w głębokim poważaniu. O stołek to ty drżysz.
  Kuba, samych sukcesów życzę Tobie.

 • onlyniebiesko-czarny

  Oceniono 17 razy 5

  @eugieniusz10
  I jeszcze jedno. Tak się składa, że Jakub Łukowski jest wychowankiem SP Zawisza. Czy bezstronni trenerzy mylili się, gdy występował w pierwszej drużynie Zawiszy i juniorskich reprezentacjach Polski? Czy mylą się szkoleniowcy Wisły Płock angażując go do swojej drużyny? Powiedz to ojcu Łukowskiego, że lepiej byłoby, aby jego syn nie trenował jako dziecko na obiekcie Zawiszy, a na jakiejś wiosce.

 • ks.3

  Oceniono 14 razy 0

  Wypadałoby złożyć teraz gratulacje co niektórym forumowiczom. No ale jakoś dziwnie umilkli.
  Wykonaliście naprawdę "dobrą robotę"... Normalna Bydgoszcz Was zapamięta na zawsze.

 • eugieniusz10

  Oceniono 32 razy 0

  Panie Prezydencie
  W związku z petycją do Pana przedstawicieli stowarzyszenia SP KIboli -kategorycznie nie zgadzam się jako mieszkaniec Bydgoszczy na jakiekolwiek powierzenie władzy KIBOLOM lub ich przedstawicielom w garniturach.Nie zgadzam się także aby zgodził się Pan aby KIBOLE trenowali swoje dzieci (dzieci KIBOLI) na obiektach Zawiszy.Są przecież poza granicami Bydgoszczy obiekty gdzie mogą ćwiczyć i trenować KIBOLE.Można też tam spokojnie w okolicznych lasach zorganizować ustawki, więc na pewno KIBOLE będą czuli się jak w domu.
  Natomiast to czy Wasze dzieci mają talent-niech osądzą bezstronni trenerzy a nie WY-gdzie poprzez propagowanie Waszej Firmy chcecie się umocować we władzach Zawiszy.Nie dopuścimy do tego nigdy!!!!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX