Sport.pl

Polonia podsumowała sezon. Było nieźle, a ma być jeszcze lepiej

Działacze, trenerzy, żużlowcy i sponsorzy spotkali się restauracji na trybunie głównej stadionu Polonii, by podsumować miniony sezon. Ważniejsze jednak do przeszłości były plany na przyszłość.
- W dowód uznania za pozostanie w I lidze Główna Komisja Sportu Żużlowego dołożyła mi karę kilku tysięcy złotych za to, że powątpiewałem w sprawiedliwe rozstrzygnięci końcówki sezonu. A jaki on był? Zwycięstwa były cenne, a porażki piękne. Nigdy nie przegrywaliśmy większą liczbą punktów. Zawsze walczyliśmy - mówił właściciel i jednocześnie prezes Polonii Władysław Gollob.

- A jaki będzie kolejny sezon? Zespół się skonsolidował i dojrzał. Dlatego wierzę, że będzie jeszcze lepiej. Stać nas na walkę o czołową szóstkę I ligi - dodał Gollob.

Wspólnie z Jerzym Kanclerzem, który pełni funkcję członka zarządu Polonii S.A. wręczył on podziękowania. Oprócz żużlowców, których większość obecna była na spotkaniu, otrzymały je osoby, które w 2016 wspierały bydgoski żużel. Największego darczyńcę, a więc Urząd Miasta reprezentował zastępca prezydenta Bydgoszczy Mirosław Kozłowicz.