Wspominaj i wygraj karnet

?Gazeta? ogłasza konkurs na najlepsze wspomnienie o sportowcu 90-lecia Polonii Bydgoszcz. Główną nagrodą jest karnet na mecze naszych żużlowców w sezonie 2011


Trwa plebiscyt Stowarzyszenia Pomagamy Polonii i "Gazety" na sportowca 90-lecia Polonii. Na prowadzeniu od dłuższego czasu utrzymuje się Mieczysław Połukard, a tuż za nim plasuje się kolejny żużlowiec Tomasz Gollob.

Dla kibiców bydgoskiego klubu przygotowaliśmy niespodziankę. Ogłaszamy konkurs na najlepsze wspomnienia na temat sportowców związanych z Polonią. Swoje opinie prosimy wysyłać na adres mailowy sport@bydgoszcz.agora.pl lub pocztą na adres 85-005 Bydgoszcz, ul. Gdańska 27.

Najlepsze wspomnienie wybierze jury w składzie: Jacek Wojciechowski, prezes ŻKS Polonia SA, Rafał Wróblewski, prezes Stowarzyszenia Pomagamy Polonii oraz Wojciech Borakiewicz, szef sportu w bydgoskim oddziale "Gazety".

Przekazany przez Polonię karnet na mecze żużlowe nie jest jedyną nagrodą. Stowarzyszenie Pomagamy Polonii ofiarowało specjalne szaliki przygotowane na jubileusz klubu, a także okolicznościowe kalendarze.

Konkurs potrwa do 15 stycznia, podobnie jak głosowanie w plebiscycie na sportowca 90-lecia. Najciekawsze wspomnienie lub jego fragmenty opublikujemy w "Gazecie". Wszystkie nagrodzone prace przeczytać będzie można na portalu Bydgoszcz.gazeta.pl.