Karnety na Transfer już można kupować

Bydgoski klub rozpoczął sprzedaż karnetów na sezon 2014/15. Kosztują 200 złotych
Transfer informuje, że osoby, które zarezerwowały już swoje ulubione miejsca., otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji miejsc i koniecznością odbioru karnetów. Rezerwacja jest ważna przez dwa tygodnie, począwszy od 13.08 do dnia 27.08 (do godziny 16.00). Jeśli do tego czasu karnety nie zostaną odebrane, rezerwacja przepada, a miejsca zostają włączone do sprzedaży.

Sprzedaż karnetów rusza w środę, 13 sierpnia. Koszt sezonowej wejściówki to 200 zł. Jeśli posiadacie kartę kibica, wówczas otrzymacie zniżkę 10%. Na jedną kartę kibica można dokonać zakupu jednego karnetu, przy czym karnety z kartą kibica można kupować tylko w siedzibie klubu. Pamiętajcie również o możliwości wykorzystania do tego celu otrzymanych z Open Finance bonów o wartości 100zł.

Karnety można kupować:

- w siedzibie klubu, przy ulicy Glinki 79 (budynek Chemika, pierwsze piętro, pokój 135), od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,

- drogą internetową, za pomocą specjalnego panelu na naszej stronie http://plusligatransferbydgoszcz.zissb.pl/

Jeśli zdecydujecie się na zakup karnetu przez internet pamiętajcie, by po dokonaniu zakupu przesłać wiadomość na adres e-mail: katarzyna.paczkowska@luczniczkabydgoszcz.pl z informacją o sposobie odbioru karnetu.