Transfer na trzecim miejscu w memoriale Arkadiusza Gołasia

Porażka i zwycięstwo. To bilans bydgoskich siatkarzy w rozegranym w Murowanej Goślinie memoriale Arkadiusza Gołasia.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

W półfinale podopieczni Vitala Heynena przegrali w trzech setach z beniaminkiem PlusLigi Cuprum Lubin. W składzie rywali wystąpiło kilku byłych reprezentantów Polski. Bydgoszczanie mecz rozpoczęli w eksperymentalnym składzie. Na ławce rezerwowych usiedli podstawowy rozgrywający Paweł Woicki, a także Konstantin Cupković i Dawid Gunia. Najbardziej wyrównany był pierwszy set. Po zakończeniu trzech partii trenerzy obu zespołów zdecydowali o rozegraniu kolejnego seta, nie mającego już wpływu na wynik spotkania. Wygrali go (25:21) bydgoszczanie.

W pojedynku o III miejsce Transfer pokonał częstochowski AZS.

W najbliższą sobotę w 1. kolejce PlusLigi nasz zespół w Łuczniczce zmierzy się z AZS Politechniką Warszawa.