Sport.pl

Jakub Jarosz: Zawsze zagram dla Vitala

Siatkarz Transferu Jakub Jarosz zagra z Rosją w Lidze Światowej. - Sportowo jestem zadowolony z tego sezonu - mówi zawodnik bydgoskiego klubu, który wrócił do reprezentacji Polski.
W czwartek i piątek w Gdańsku mistrzowie świata zmierzą się z Rosjanami. Jarosz, razem z Bartoszem Kurkiem, tworzą parę atakujących. Jednego z nich wybierze do wyjściowej szóstki trener Stephane Antiga. Zawodnik Transferu opowiedział o swych ligowych występach i starcie zespołu w rozmowie z oficjalną stroną Transferu. - Zrobiliśmy duży krok naprzód jako zespół i każdy indywidualnie również. Liga była bardzo wyrównana i trudna, więc tym bardziej myślę, że piąte miejsce na czternaście zespołów jest dobrą lokatą. Sportowo jestem zadowolony z tego sezonu. Oczywiście były rzeczy, które można było zrobić lepiej, ale czuję, że to był dobry rok - mówi siatkarz.

Chwali także współpracę z trenerem Vitalem Heynenem - Dała mi dużo przyjemności z siatkówki, nowe spojrzenie na trening i podejście do meczu. Bardzo dobrze będę wspominał ten rok i jeśli kiedyś trener do mnie zadzwoni, żebym zagrał w jego zespole, nie będę się zastanawiał.

O powrocie do reprezentacji Jarosz mówi - Czuję się wyróżniony i szczęśliwy, że dostałem ponownie powołanie i będę cieszył się siatkówką, treningami z najlepszymi.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o: