Sport.pl

Nowy siatkarz Transferu: Chcę się uczyć nowego

Bartosz Krzysiek będzie atakującym bydgoskiego klubu i zmiennikiem Jakuba Jarosza. - Rywalizacja z Kubą Jaroszem będzie dla mnie jak rywalizacja z Grzesiem Szymańskim, czyli codzienna nauka czegoś nowego - mówi nowy siatkarz Transferu.
- Jestem zadowolony ze zmiany barw klubowych. Myślę, że jest to kolejny krok w rozwoju mojej sportowej przygody. Krok w przód. Jednak okres międzysezonowy oznacza dla mnie czas na wypracowanie wymarzonej formy - mówił Krzysiek.

- Tak naprawdę już na początku zeszłego sezonu dostałem pierwsze sygnały. Natomiast poważne rozmowy zaczęły się dopiero po zakończeniu sezonu w Kielcach, a właściwie po podpisaniu umowy przez trenera Makowskiego - opowiada o kulisach przejścia z Effectora do Transferu. - Kielce były dla mnie miejscem na powrót do zdrowia, a Bydgoszcz to miejsce, gdzie będę mógł potwierdzić to swoją dobrą grą. Spodobała mi się wizja zespołu. Mam nadzieję, że rywalizacja z Kubą Jaroszem będzie dla mnie jak rywalizacja z Grzesiem Szymańskim, czyli codzienna nauka czegoś nowego - mówi Krzysiek dla klubowej strony Transferu.

Cała rozmowa - tutaj.Więcej o: