Reprezentant Polski w Transferze? Oddalił się po Baku

Grzegorz Kosok miał podpisać kontrakt z bydgoskim Transferem po Igrzyskach Europejskich. - Formalności miały być szybko załatwione, ale ciągle czekamy - mówi prezes klubu Piotr Sieńko.
Transfer szuka środkowego, który wspólnie z Wojciechem Jurkiewiczem i Janem Nowakowskim miałby zapewnić dobrą grę w bloku. Kandydatura Kosoka, reprezentanta Polski, byłego siatkarza Asseco Resovii, który miniony sezon spędził w Jastrzębskim Węglu, była optymalna dla bydgoskiej drużyny.

Jeszcze niedawno Sieńko mówił, nie wymieniając nazwiska zawodnika, że ze środkowym z Polski podpiszą umowę po Igrzyskach Europejskich w Baku. Podpis miał być formalnością. Jak do tej pory sprawa nie została sfinalizowana. - Formalności miały być szybko załatwione. Jestem rozczarowany, że się jeszcze nie udało - przyznaje szef Transferu.

Kosok zwleka, więc pewnie w trakcie występów w reprezentacji w Baku otrzymał konkurencyjną wobec bydgoskiej propozycję. Obecnie nie wiadomo, czy zjawi się w Bydgoszczy.

W orbicie zainteresowań Transferu znalazł się także 27-letni libero Michał Żurek, który ostatnie dwa sezony spędził w Rzeszowie. - Stawiamy przede wszystkim na Tomka Bonisławskiego, naszego wychowanka. Kandydatura Żurka może być rozpatrywana w przyszłości - tłumaczy Sieńko.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz