Kibice z Sektora Polonii protestują przeciwko zwolnieniu Kanclerza

Napisali wczoraj oświadczenie: ?Kibice zrzeszeni w Stowarzyszeniu Pomagamy Polonii, grupie Ultras oraz kibice zasiadających na biało-czerwonym sektorze chcemy wyrazić swój kategoryczny sprzeciw przeciwko perfidnemu zwolnieniu?. Żądają przywrócenia go na stanowisko.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »Jerzy Kanclerz stracił pracę w Polonii w środę. Został zwolniony przez prezesa klubu Mariana Deringa. Obu od wielu miesięcy dzielił konflikt.

Kibice na swojej stronie internetowej podkreślają zasługi Kanclerza: "w ciągu paru godzin załatwił zgrupowanie w Krsko","dogaduje dla Polonii Atiom Łagutę", "wygrywa pierwszy mecz z Falubazem".

Nie chcą także, żeby nowym menedżerem został Sławomir Kryjom - to główny kandydat do objęcia tego stanowiska.

"Sławomir Kryjom, osoba, której kompetencje wystarczyły ostatnio jedynie do sądowych ,,pląsów" ze swoim macierzysty pracodawcą - Unią Leszno. Ten pan nie był w stanie pracując w Toruniu ,,dojechać" z drużyną do końca sezonu, a zachowanie tego Pana, gesty pokazywane w kierunku kibiców Unii Leszno - kibiców klubu, któremu ten Pan wszystko zawdzięcza dyskredytuje go na całej linii!!!" - tak piszą o Kryjomie.

Szykuje się więc konflikt władz klubu z kibicami, podobny do tego, co działo się na Zawiszy np. po powołaniu Michała Glińskiego na prezesa.

"Żądamy powrotu pana Kanclerza (...) w przeciwnym razie klub czekają fale nasilonych protestów organizowanych przez kibiców." - tak wprost piszą fani na stronie sektorpolonii.plJAK ZWALNIANO KANCLERZA - ZOBACZ NA BYDGOSZCZ.SPORT.PL