Super drużyny w bydgoskim Pucharze Świata na żużlu. Znamy ceny biletów

Polska reprezentacja - drużynowi mistrzowie świata oraz zespoły Rosji z Emilem Sajfutdinowem, USA i Danii będą walczyć w bydgoskim półfinale DPŚ/


Zawody odbędą się 7 lipca. Do finału awansuje tylko zwycięzca. Potem jeszcze będzie szansa w barażu, ale w Szwecji też prawo awansu zdobędzie tylko najlepszy z barażowego turnieju.

W ekipie USA pojedzie oczywiście Greg Hancock. W kwalifikacjach w Słowenii, które wygrali Amerykanie, startował także inny były mistrz świata - Billy Hamill. Liderem Rosji będzie oczywiście Emil Sajfutdinow.

Bilety na półfinał DPŚ będą do kupienia od 21 maja w kasie klubu - od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 16:00 (w przypadku zmiany godzin w tygodniu poprzedzającym zawody ligowe w Bydgoszczy będziemy o nich informować na bieżąco) oraz w Internecie za pośrednictwem systemu www.kupbilet.pl. Ceny biletów: Trybuna Główna - 250 zł (z cateringiem) Sektor A - 40 zł Sektor B - 35 zł Młody Kibic - 15 zł (dla dzieci do 12 lat, obowiązują na sektor A i B) Wszystkich kibiców posiadających karnety na sezon 2012 na Trybunę Główną (nie obejmują one powyższych zawodów), którzy chcieliby podczas DPŚ zająć te same miejsca prosimy o dokonywanie rezerwacji od dzisiaj do 20 maja (niedziela) w kasie klubu telefonicznie (52 583 00 38) lub mailowo (kasa@polonia.bydgoszcz.pl). Przypominamy, że karnety na pozostałe sektory obejmują półfinał DPŚ.