Tomasz Gollob i jego wielki mercedes. Przyjechał nim na trening

Przygotowująca się do półfinału Drużynowego Pucharu Świata żużlowa reprezentacja Polski trenuje na bydgoskim torze.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Przypomnijmy, że biało-czerwoni w Bydgoszczy byli już przed tygodniem, ale padający kilka godzin wcześniej deszcz uniemożliwił im wyjazd na tor.

- Szkoda, że tak wyszło. Ale na tej nawierzchni nie ma sensu jeździć - mówił trener Marek Cieślak. Dzisiaj razem ze swoimi podopiecznymi znowu stawił się w parkingu Polonii. Dla biało-czerwonych to ostatni dzwonek na trening na bydgoskim obiekcie. Od wtorku bowiem przejdzie on we władanie angielskiej formy BSI (główny organizator DPŚ) i praktycznie aż do zawodów nikt nie będzie mógł z niego korzystać.

Przypomnijmy, że skład reprezentacji Polski tworzą: Tomasz Gollob, który wczoraj przyjechał swoim mercedesem, Janusz Kołodziej (doznał kontuzji i jego start stoi pod znakiem zapytania, urazu doznał także rezerwowy Patryk Dudek), Grzegorz Walasek, i Maciej Janowski. Rezerwowymi są: Piotr Protasiewicz i bydgoszczanin Krzysztof Buczkowski. W sobotę rywalami naszej drużyny będą ekipy Rosji, USA i Danii. Bezpośrednio do finału, który rozegrany zostanie w szwedzkiej Malilli, awansuje tylko zwycięzca. Drugi zespół będzie walczył w barażach.