Kup cegiełkę, wspomóż Polonię w trudnych czasach

Można już dokonywać darowizn na rzecz Polonii Bydgoszcz. Pierwsze dwie - po 1000 zł każda - klubowi przekazali prezydenci Rafał Bruski i Sebastian Chmara
Aby wspomóc klub, należy wpłacić jakąkolwiek kwotę na numer konta 35 1320 1117 2046 5483 2000 0009 z dopiskiem "Darowizna na rzecz ŻKS Polonia Bydgoszcz".

Pieniądze mają pomóc przetrwać Polonii w ciężkiej sytuacji finansowej. Zbiórka pieniędzy to inicjatywa prezydenta miasta, który wraz ze swoim zastępcą wpłacili po 1000 zł, aby ratować zadłużony klub.

- Liczę na spontaniczną reakcję nie tylko kibiców, ale wszystkich, którym dobro bydgoskiego żużla leży na sercu. Specjalna lista wpłacających będzie opublikowana w internecie, mam także nadzieję, że przedstawiciele mediów będą systematycznie przypominać o tej inicjatywie i możliwości dokonywania wpłat na specjalne konto. Tą drogą dojdziemy do tego, na czym zależy nam wszystkim - wyniku sportowego- zaznaczył Bruski.

Lista osób, które w ramach powyższej akcji dokonały wpłat prezentowana będzie na oficjalnej stronie klubu. W przypadku, jeżeli ktoś wpłaci pieniądze, a nie wyraża zgody na publikację swoich danych proszona jest o przesłanie tej informacji drogą mailową na adres biuro@polonia.bydgoszcz.pl.