Sport.pl

Chętnych do startów w Polonii wciąż przybywa

- Lista żużlowców, którzy mieliby u nas startować, jest coraz dłuższa. Jeszcze w poniedziałek było na niej 13 nazwisk, a teraz jest już ich 16. Niestety, zawodników z najwyższej półki jest w tym gronie niewielu - mówi Jerzy Kanclerz, dyrektor sportowy Polonii.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Ciągle nie znamy pełnego składu bydgoskiej drużyny w kolejny sezon Enea Ekstraligi. - Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Być może kadrę ogłosimy 15 grudnia, ale może też stać się to pięć dni później - dodaje Kanclerz.

Jeszcze w poniedziałek na liście potencjalnych kandydatów do startów w naszej drużynie widniało 12 nazwisk. Teraz doszły kolejne trzy. - Żużlowcy sami się do nas zgłaszają. I to zarówno z Polski, jak i zagranicy. Kandydatów zatem jest sporo, ale tych z najwyższej półki niewielu - kontynuuje.

Wiadomo, że Polonia negocjuje z Gregiem Hancockiem i Kennethem Bjerre. Na liście kandydatów jest też inny uczestnik Grand Prix Szwed Fredrik Lindgren. Na pewno kibice nad Brdą nie będą oglądać Darcy Warda. Władze Unibaksu zdecydowały, że nie będą wypożyczać Australijczyka.

Więcej o: