Sport.pl

Decyzja do końca tygodnia. Hancock coraz bliżej Polonii

Betard Wrocław i Polonia kuszą Grega Hancocka. Amerykanin najpóźniej do niedzieli ma podjąć decyzję. Z naszych informacji wynika, że obecnie znacznie bliżej mu do Bydgoszczy.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Działacze Polonii od poniedziałku prowadzą ożywioną korespondencję mailową z byłym dwukrotnym mistrzem świata. Konkretów ciągle jednak brakuje. Przede wszystkim dlatego, że do walki o Hancocka włączył się Betard. 42-letni Amerykanin w przeszłości startował już w barwach ekipy z Dolnego Śląska.

Teraz jednak znacznie bliżej mu do Polonii. Na jego decyzję czekają nasi działacze. Od niej uzależniona będzie dalsza budowa drużyny. Jeszcze we wtorek w notesie dyrektora sportowego Jerzego Kanclerza było 16 nazwisk żużlowców, których oferty wpłynęły do naszego klubu. W tym gronie są m.in. Fredrik Lindgren, Peter Ljung, Chris Harris, Dawid Stachyra, Norbert Kościuch, Michał Szczepaniak, Davey Watt, Robert Miśkowiak, Sebastian Ułamek czy Kenneth Bjerre. Ten ostatni jednak kuszony jest przez Unię Leszno. Bardzo duże szanse są natomiast na pozyskanie Miśkowiaka. O niego stara się też Start Gniezno.

Kto powinien być nowym liderem Polonii?
Więcej o: